HABER

Performansınızı en üst seviyeye çıkartacak en iyi kaleci eldiveni çeşitleri

Futbolun en kritik pozisyonlarından biri olan kalecilik, doğru ekipmana sahip olmadan başarılı bir şekilde icra edilemez. Bir kalecinin ellerini korurken topları daha sağlam ve konforlu bir şekilde tutarak performansını artıran en önemli ekipmanları arasında kaliteli bir eldiven yer alır. Ancak, eldivenlerin malzemeleri, tasarımları ve fiyatları oldukça farklılık gösterir. Bu durumda, en iyi kaleci eldivenini seçmek karışık bir süreç olabilir. Bu yazıda en iyi kaleci eldivenlerini inceleyeceğiz.

Performansınızı en üst seviyeye çıkartacak en iyi kaleci eldiveni çeşitleri

İçindekiler

  • 1. Konforlu bir kullanım sunan ABOOFAN Kaleci Eldiveni
  • 2. Sert şutları rahatça kontrol etmenizi sağlayacak Uhlsport Eliminator Kaleci Eldiveni
  • 3. Sağlam yapısı ile Lingqing Kaleci Eldiveni
  • 4. Nefes aldıran yapısı ile VORCOOL Kaleci Eldiveni
  • 5. Ellerinizi tam olarak koruyacak Keeperking Kaleci Eldiveni
  • 6. Hem profesyoneller hem amatörler için T1TAN Kaleci Eldiveni
  • 7. Uzun yıllar size eşlik edecek Grevosea Kaleci Eldiven

Futbolda kaleci pozisyonunda oynamak oldukça zor. Maçın büyük kısmında hareketsiz kalmak, sert şutları karşılamak hiç kolay değil. Üstelik takımın başarısı, sizin güzel kurtarışlarınıza da bağlı olabilir. Tabii bu kurtarışları sakatlanmadan yapmak için de kaliteli bir kaleci eldiveni olmazsa olmaz. Kaliteli ve dayanıklı ürünlerin yanı sıra kaleci eldiveni numaraları arasından size uygun olanı seçmeniz gerekir. Eğer bir türlü istediğiniz gibi ürünü bulamadıysanız yazımızı inceleyebilir, en kaliteli modellerden beğendiğinizi seçerek güvenle satın alabilirsiniz.

1. Konforlu bir kullanım sunan ABOOFAN Kaleci Eldiveni


2

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi kaleci eldiveni araştırmamızda ilk önerimiz olan ABOOFAN Kaleci Eldiveni, hafif yapısı ile ağırlık yapmaz ve rahatsızlık hissi yaratmaz. Kaliteli lateks malzemeden üretilen eldiven, topu rahat bir şekilde kavramanıza yardım eder. Bu sayede topun elinizden kaçmasını engeller. Aşınmaya karşı dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım ömrü sunar. Topun şiddetini azaltan ürün, böylece elinizin zarar görmesini önler. Eli ve parmakları saran tasarımı ile rahat hareket imkânı verir. Siyah zemin üzerine yeşil renkli desenlerle hareket kazanan eldiven, lastikli ağız kısmı ile kolayca giyilip çıkarılabilir.

Ürünü İncele

2. Sert şutları rahatça kontrol etmenizi sağlayacak Uhlsport Eliminator Kaleci Eldiveni


3

Kaliteli kaleci eldivenleri araştırmasında sıradaki önerimiz olan Uhlsport Eliminator Kaleci Eldiveni, her türlü hava koşulunda topu mükemmel kavramanızı sağlar. Yumuşak lateks malzemeden üretilen eldiven, topun şiddetini azaltarak kolayca kontrol etmenize imkan tanır. Parmakları çerçeveleyen tasarımı ile ellerinizi istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Parmakların etrafında bulunan hava delikleri sayesinde hava sirkülasyonu sağlayan ürün, kötü koku oluşumunu engeller. Sert dış yüzeyi ve yastıklama özelliği ile topu yumruklarken oluşan darbeyi emerek elinizin zarar görmesini engeller. Ekstra parmak dengelemesi, topu daha rahat yakalamanıza yardım eder.

Ürünü İncele

3. Sağlam yapısı ile Lingqing Kaleci Eldiveni


4

Kaleci eldiveni tavsiyelerinde sıklıkla adı geçen Lingqing Kaleci Eldiveni, parlak renkleri ve benzersiz tasarımı ile beğeni kazanır. PU kumaştan üretilen eldiven, nefes aldıran esnek fileli yapısı ile ellerin terlemesini engeller. Bu sayede kuru kalan elleriniz, maç boyu rahat etmenize yardım eder. Elinizin esnekliğini destekleyen eldiven, ellerinizin rahatça hareket etmesini sağlayarak maç içindeki performansınızı yükseltir. Bileğinizi destekleyen tasarımı ile topların bileğinizi incitmesini önler. Sağlam yapısı ile aşınmalara karşı direnç gösterir. Cırt cırtlı bilek kısmı, eldiveni kolay bir şekilde giyip çıkarmanızı sağlar.

Ürünü İncele

4. Nefes aldıran yapısı ile VORCOOL Kaleci Eldiveni


5

Sıradaki kaleci eldiveni önerimiz olan VORCOOL Kaleci Eldiveni, kabartmalı kaymaz lateks materyali sayesinde ıslak zeminlerde topu daha rahat kontrol etmenize yardım eder. Nefes aldıran parmak kısmı sayesinde ellerinizin terlemesini önleyen ürün, rahatlık vadeder. Sağlam yapısı ile parmaklarınızın zarar görmesini önleyen eldiven, topun şiddetini azaltır. Bu sayede elinizin acımasına mani olur. Cırt cırtlı bilek kısmı, eldiveni rahatça giymenizi sağlar ve aynı zamanda bileğinize destek verir. Elinizi tam olarak saran ürün, rahat bir kullanım imkanı sunar. Esnek yapısı ile topu kolayca kavramanıza yardım eder. Bu şık eldiveni uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

5. Ellerinizi tam olarak koruyacak Keeperking Kaleci Eldiveni


7

En ucuz kaleci eldivenleri arasında gösterilen Keeperking Kaleci Eldiveni'nin gövdesi, 6 mm lamine köpük sayesinde gelen topun darbe şiddetini emerek elinizin zarar görmesini önler. Sargılı baş parmak tasarımı ile parmaklarınızı topun şiddetinden koruyan ürünün sert üst kısmı ile topu rahatça yumruklayabilirsiniz. Dar kalıbı ile elinize tam olarak oturan eldiven sayesinde topu kolayca kontrol edebilirsiniz. Parmak kenarlarından nefes aldıran eldiven, böylece ellerinizin kuru kalmasını sağlar. Ürünü elastik bilek kısmı ile kolayca giyip çıkarabilirsiniz. Bilek kayışı sayesinde bileğinize uygun olarak ayarlayabilirsiniz.

Ürünü İncele

6. Hem profesyoneller hem amatörler için T1TAN Kaleci Eldiveni


8

T1TAN Kaleci Eldiveni, özel kesimi sayesinde ellerinize mükemmel şekilde oturur. Bu sayede topu oyuna istediğiniz gibi sokmanıza yardım eder. Eldivenin içinde maksimum hareket özgürlüğü sunan ürünün yapışkan köpük avuç içi sayesinde topu rahatça tutabilirsiniz. Hem amatörlerin hem profesyonellerin tercih edebileceği eldiven, sağlam malzemesi ile uzun süreli kullanım ömrü sunar. Ultra hafif tasarımı ile ellerinizi yormayan ürün, gelen darbeleri emerek konfor sağlar. Esnek ağzı sayesinde kolayca giyilebilen eldiven, uzun bilek kısmı ile bileklerinize destek olur. Beyaz renkli ürün, kabartmaları ile şık bir görünüm kazanır.

Ürünü İncele

7. Uzun yıllar size eşlik edecek Grevosea Kaleci Eldiven


9

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Çevre dostu malzemelerden üretilen Grevosea Kaleci Eldiven, özel tasarımı ile topun ellerinizden kaymasını önler. Çift dikişli dayanıklı yapısı ile uzun süre size eşlik edecek ürün, aşınmaya karşı direnç gösterir. Eldiven, nefes aldıran yapısı ile terlemeyi önler. Bilek desteği ile bileklerinize gelen darbelerin şiddetini azaltır. EVA ve lateks kompozit malzemelerden yapılan eldiven, avuç içlerinizi topun şiddetinden en iyi şekilde korur. Softback özelliği sayesinde esnek bir tasarıma sahip ürün, ellerinizin eldivenin içinde rahatça hareket etmesini sağlar. İster amatör ister profesyonel olun, bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

Kaleci eldivenlerinin malzeme seçimi nasıl yapılır?

Kaleci eldivenlerinin malzeme seçimi genellikle lateks veya sentetik malzemelerden yapılır. Latex eldivenler, tutuş ve kontrol için daha iyi bir yüzey sunar ve daha dayanıklıdır. Sentetik eldivenler daha hafif ve yumuşaktır.

Kaleci eldivenleri hangi boyutlarda bulunur?

Kaleci eldivenleri genellikle küçük, orta, büyük ve ekstra büyük olmak üzere farklı boyutlarda gelir. Ancak marka ve modeline göre boyutlar değişebilir. Uygun boyutta eldiven seçmek tutuş ve kontrol açısından önemlidir.

Kaleci eldivenlerinin bakımı nasıl yapılır?

Kaleci eldivenleri kullanıldıktan sonra ılık suyla yıkanmalı ve doğal olarak kurutulmalıdır. Havlu veya ısıtıcı kullanmak eldivenin malzemesine zarar verebilir. Ayrıca, eldivenleri sağlamak için zaman zaman eldiven özel spreyi kullanılabilir.

Her markanın kaleci eldiveni aynı mıdır?

Her markanın kaleci eldiveni farklı özellikler taşıyabilir ve farklı teknolojiler kullanarak tasarlanabilir. Bazı markalar, daha fazla dayanıklılık ve tutuş için teknolojilere yatırım yaparken, diğerleri daha hafif ve esnek malzemeler kullanabilir.

Kaleci eldivenleri neden önemlidir?

Kaleci eldivenleri, kalecinin topa daha iyi bir tutuş ve kontrol sağlamasına, topun elden kaymasını önlemesine yardımcı olur. Ayrıca, kaleciye güvenliği sağlar ve ellerini çarpmalardan korur. Bir kalecinin doğru eldivenleri kullanarak oynayan bir kaleci olması, performansını ve güvenliğini artırır.

Keşfet


En Çok Aranan Haberler