HABER

Adana’da bir köpek bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu

Adana’da bir köpek bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.

Adana’da bir köpek bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu

İddiaya göre, merkez Çukurova ilçesi, Karslılar Mahallesi’nde sabah evinden çıkan Sultan Nasırlıoğlu, evinin çevresinden kötü kokular geldiğini fark etti. Bunun üzerine boşluk alana giden Nasırlıoğlu, boş bir havuzda bıçaklanarak öldürülmüş halde bir köpek buldu.

Görüntüleri çekip sosyal medyada paylaşan Nasırlıoğlu, ardından Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e ulaştı. Başkan Çetin’in talimatıyla ekipler gelerek köpeğin cesedini kaldırdı.

Olayla ilgili inceleme sürüyor. (İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ALLAH BELANI VERSİN BUNU YAPANIN !!!
cezalar artmadıkça bu üzüntü verici haberleri okuyacağız ve böyle vahşeti yapabilecek biri veya birilerinin toplum içinde gezmesi daha sonra suç işlendiği zaman iş işten geçiyor başkasının acısını düşünmedikçe hissedemedikçe bencilce yaşadıkça olağan görüyoruz ve göreceğiz ta ki bizim başımıza bize yaşatılan acı olaya kadar bu canlıyı bu hale getiren veya getirenler yakalanmadıkça ceza almadıkça pek huzurlu olunmaz hele ki o bölgede yakalananlar da az ceza aldıklarından bir anlamı kalmıyor cezanın sonçare Allaha havele ediyoruz cezalarını bulmasını veya bulmaları için
Dünya bozuldu artık köpek bile köpeği bıçaklıyor.
Geri Dön