Adana'da Çukurova Belediyesi'ne silahlı baskın! Ölü ve yaralılar var

Adana’nın merkez Çukurova ilçe Belediyesi’ne silahla giren bir kişi silahlı saldırı düzenledi. Saldırıda Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ve Zabıta komiseri Habil Aykan öldürülürken zabıta memuru Kemal Özdemir de yaralandı.

Adana'da merkez Çukurova Belediyesi'ni silahla basan zabıta amiri, zabıta müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Aykan'ı öldürdü. Saldırı da zabıta memuru Kemal Özdemir de yaralandı.

Olaydan sonra başına silah dayayan saldırgan polis tarafından ikna edilerek gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

BELEDİYE BAŞKANI’NDAN İLK AÇIKLAMA

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin saldırı ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

Çok üzgünüm onu belirteyim, kabul edilebilir bir olay değil... İnsanlar bir toplumsal cinnet mi yaşıyor, anlayabilmiş değilim. Olayı duyunca hemen geldik ama saldırganı ve yaralıları götürmüşlerdi. Bir zabıta memuru zabıta müdürünün odasına giriyor ve zabıta müdürünü öldürüyor ardından Habil isminde zabıta komiseri vardı onu da öldürüyor. Bir de Kemal Özdemir ismindeki bir başka zabıta memurunu yaralıyor. Biz de olayın şaşkınlığını yaşıyoruz. Saldırganın eski çalışan olduğu doğru değil şu anda mevcut belediye memuru, kendisi de zabıta memuru. Yapı kontrol de görevli. Şu anda görevde olan bir personel, kendi aralarındaki şahsi meselenin ne olduğunu şu anda tespit etmeye çalışıyoruz. Herkes şokta şu anda nedenini de kimse bilmiyor.

20181207_2_33810567_39682266_Web

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
İNSALLAH AKP VE SATILIK MHP’lilerdir
her gün takip ettiğim sitenizi bırakıyorum yazıklar olsun tüm türkiye profilinde paylaşsın benim netim anlamına gelen siteyi son dakika haberlerinden tut magazine kadar artık full açık saçık ve saçma sapan haberler dolu bir müşterim şimdi gördü ve dediki poynomu izliyorsun yani milletin biz haber bakarken gördüğü izlenim bu şuan girin ve bakın siteyi komple dolaşın inceleyin herkes bana hak verecek yazıklar olsun
Haber ekranına düştü belediyeye baskın diye daha haberi açmadan adanadadır dedim kesinlikle her türlü melanet Adanada Bir günde Adana’dan kötü bir haber duymasam dişimi kıracağım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler