Adem Kılıçcı Survivor'da kazandığı parayı ne yapacak?

Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıçcı, Yankı Alper’in YouTube’da yayınlanan sohbet programına konuk oldu.

Adem Kılıçcı Survivor'da kazandığı parayı ne yapacak?

2018 Survivor şampiyonu Adem Kılıçcı, Yankı Alper’in YouTube’da yayınlanan sohbet programına konuk oldu.

Kılıçcı, “Survivor”dan kazandığı para ödülünü ne için kullanacağı sorusunu şöyle yanıtladı: “Kazandığım paranın yarısını bir kuruma bağışlayacağım. Kalanıyla kendime salon açacağım ve orada olimpiyatlara gidecek yetenekli sporcular yetiştireceğim.”


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Kuruma bağışlayacakmış. Ne reklam yapıyorsun kardeşim. Yapacaksan yap. Sana paranı bağışladın mı diye soran mı var. Edebiyatını s. soytarıları.
iyi örnek her zaman iyi örnektir. Belki sende görür bagislarsin bir şeyler. Canını niye sıkıyorsun
@orthakyes La adam şunu yapacam bunu yapacam dese bu sefer de hiç bir yere bağış yapmamış ne açgözlü adam dersiniz sanane koçum sanane gözün varsa sende git sende kazan
YETİŞTİRECEĞİN SPORCULARA AHLAKLI OLMASINI DA ÖĞRET DOPİNG KULLANMASINLAR.
mantıklı
madem sana bu ödül lazım değildi!! neden ihityacı olanların oraya gitmesi için hakkını vermedin veya para okadar önemli değilmiş medemki!!! Nagihanın yada diğer yarışmacı ların ihtiyacı olabilir diyerek 1. olmayı reddedebilirdin sen ise aksi davranmıştın?? bu çelişki seni alenen yalancı yapıyor,,her dönem böyle palavraları duyuyoruz ve sonra artada kimse kalmıyor yada kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diyerek milleti soymaya devam ediyorsunuz.. ne demiş ünlü düşünür'''''' yalanların sonu gelmez, doğrusu nedir demedikçe''''''''''''
@okudero sen neden bahsediyorsun değişik. her zaman ihtiyacı olan mı para kazanıyor dünyada? parası olan parasına para katmaya devam ediyor. kaldı ki adam sonuna kadar emek vermiş duruşu ve yarışıyla bu oyunu kazanmış kendi hakkını birine verip vermemesi konusunda sana mı soracak?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler