Adliye personeli kan bağışında bulundu

Çankırı Adliyesi personeli Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak için Kızılay’a kan bağışında bulundu.Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Zeytin Dalı Harekatı sürecinde sivillere yönelik çok boyutlu insani destek ve koruma sağlamak amacıyla Kızılay ve AFAD ekipleri koordineli olarak tedbirler alıyor.

Adliye personeli kan bağışında bulundu

Çankırı Adliyesi personeli Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak için Kızılay’a kan bağışında bulundu.
Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Zeytin Dalı Harekatı sürecinde sivillere yönelik çok boyutlu insani destek ve koruma sağlamak amacıyla Kızılay ve AFAD ekipleri koordineli olarak tedbirler alıyor. Kış aylarında azalan kan stoklarına yönelik yapmış oldukları çağrıya sessiz kalınmamış olup, Çankırı Adliyesi personeli kan bağışında bulundu.
Kan verme işlemi, önceki gün Adalet Sarayı içinde kurulan Kızılay kan verme biriminde gerçekleştirildi. Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak da kan verenler arasında yer aldı.
Kan verme işleminin ardından açıklamada bulunan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, “Başta kendim olmak üzere Cumhuriyet Savcısı ve Hakimlerimiz ile diğer mesai arkadaşlarımız, kahraman ordumuzun Afrin başta olmak üzere, vatanımızı savunmak için canını hiçe sayarak görev yaptığı yurt içi ve yurt dışında bulunan tüm cephelerde yanında olduğumuzu bir nebzede olsa hissettirmek, kendilerine moral vermek için kan bağışında bulunduk" dedi.
Cumhuriyet Başsavcısı Çakmak, Çankırı Adliyesi olarak Kahraman ordumuza milli mücadelede başarılar diledi.

Adliye personeli kan bağışında bulundu

Adliye personeli kan bağışında bulundu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler