Adnan Hoca maddesi

Uzun süredir üzerinde çalışılan ve ekonomide birçok alanı birden düzenleyen torba tasarı, TBMM’ye sevk edildi. Yaklaşık 1 ay içinde Meclis’ten geçip yürürlüğe girmesi beklenen düzenlemede dikkat çeken maddeler var. Onlardan biri de kamuoyunda Adnan Hocacılar olarak bilinen gruba yönelik...

Adnan Hoca maddesi

Lisanslı yayın kuruluşları internet sitesinden yayın yapabilecekler. Ancak bunun için ayrıca lisans almaları gerekecek, lisans almayan kuruluşların yayınları ise sulh ceza hakimince engellenebilecek. Söz konusu maddenin kamuoyunda Adnan Hocacılar olarak bilinen grubun yayınlarıyla ilgili olduğu belirtiliyor. Son dönemde A9 kanalından yapılan yayınlarla ilgili olarak çok sayıda şikayet RTÜK’e iletildi. A9 kanalıyla ilgili incelemeler yürüten RTÜK yetkililerine göre, şikâyete konu olan görüntülerin tamamı YouTube ve sosyal medya üzerinden yayınlanıyor, internet ortamına özel içerik olarak üretiliyor ve bu mecralardan A9 logosuyla yayınlanıyor. TV kanalından ise RTÜK’ün yaptırımına uğrayabilecek içerikte yayınlardan kaçınılıyor. İnternet ortamına yönelik denetim yapamayan RTÜK, Oktar’ın programlarına yaptırım uygulayamıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 47 yorum
diyanet hala cevap veremedi ama ne desin vercek cevapları yok ki maaşları nerden ödeniyor ?
@saykoc90 lan olum siz manyakmısınız yav ne ayaksınız
devlet memurlarının maaşları annenin alın terinden alınan vergilerle ödeniyor kardeşim
@saykoc90 ben söyliyeyimmi diyanet maaşları babanın ve ananın devlete verdiği vergilerle maaşları ödeniyor haberin yokmuydu ??????>>?????
@dangini60 neden ? kimse herkesin kedisine karışamaz
imamları vergilerini senin anan ve babandan devlete ödedikleri vergilerden ödeniyor haberin yokmuydu ????
@ddagli17 yanılıyorsun tayyip bey emine hanımın bileziklerini bozdurmuş onunla ödüyor..Vergilerimiz genelde suriye lilere maaş çocuk başına 100 tl ki bu nedenden dolayı 500 bin eniklediler..haksızlık yapmayalım lütfen..
@ddagli17 Kardeşim dediğine göre ailece vergi rekortmenisiniz.
@lions5334 yanılıyorsun tayyip bey emine hanımın bileziklerini bozdurmuş onunla ödüyor..
@ddagli17 yaw dağlı sen manyakmısın insan annesi için öyle konuşurmu siz nasıl insanlarsınız bize ne senin annenden
@saykoc90 Cevap verseydi pek mi mutlu olacaktın dangalak. Bu ülkede işini düzgün yapan herkesin aldığı maaş ak süt gibi helal. Böyle pisliklerle muhatap olmanın yanlış olduğunun farkına varıldı.
adnan hoca denilen şaklabanı bitirin artık ...
adam doğru söylüyor diyanetteki malum din adamları maaşlarını uzaydanmı almakata fuhuş-içki-sigara-otomobil-şans oyunları-milli piyangodan gelen vergilerle almıyorlarmı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler