Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup! İşte o ifadeler

Yaklaşık 6 aydır cezaevinde bulunan Adnan Oktar'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bir mektup gönderdiği belirtildi.

Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup! İşte o ifadeler

Edirne Cezaevi’nde tutuklu bulunan Adnan Oktar'ın avukatları aracılığıyla başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın olmak üzere neredeyse tüm devlet kurumlarına cezaevlerindeki koşulların iyileştirilmesi için bir mektup gönderdiği ifade edildi.

Gazete Duvar'da yer alan habere göre; mektubunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 4 ay kaldığı Pınarhisar Cezaevi’nin koşulları ile bugünkü cezaevlerinin koşulları arasında ‘uçurum’ olduğunu anlatan Oktar, kapasite fazlalığı nedeniyle 40 bin kişinin yatağının olmadığını, 80 bin kişinin aynı yatağı kullanmak zorunda kaldığını söyledi.

"OYUNU DURDURMAK SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN ELİNDEDİR"

Hijyen, sıcak su yetersizliği, ısınma sorunu, yiyeceklerin besin değerinin düşüklüğü gibi çok sayıda sorunu sıralayan Oktar, “Şu anki cezaevi şartları, o tarihlerde Pınarhisar’daki mevcut şartların yüzde 10’u düzeyinde bile değildir” dedi.

Cumhurbaşkanını ‘acil müdahale etmeye’ çağıran Oktar, “Her şey Sayın Cumhurbaşkanımızdan gelecek tek bir talimata bakmaktadır. Dünyaya örnek olma ve lider olma ülküsüyle yola çıkan Türkiye’mizin adalet sistemini küçük düşürmeyi amaçlayan bu tuzağı bozmak ve vatandaşını devletine küstürme oyununu durdurmak Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Cumhur İttifakı’nın elindedir. Sayın Cumhurbaşkanımızdan şefkatli ilgisini cezaevlerindeki mazlum ve cezaevlerindeki eksikler nedeniyle mağdur vatandaşlarımızdan esirgememesini ve bu soruna ivedi olarak müdahale etmesini istirham ediyoruz” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 83 yorum
neoldu la soğuk yer yatağındamı uyuyon adnan. panpişlerle jakuzilerde göbek atmaya benzemiyormuş degilmi
@panyu Bu adam kimdir nedir bilmem ama yazılan şey yanlismi okumadan yorum yapan okuduğunu anlamayan taş kafalara bir sey anlatilmaz.. sayın cumhurbaşkanının gerçekten müdahalesi lazım binlerce insan devletine kusturuluyor.. hatta ülke iki gurup olmuş gibi... acil çözüm aklı selim gerek...
@panyu ağzına eline sağlık,
@mevan79 bırakın bunları..cezaevi şartları biraz daha düzeltilirse adamlar sırf kışın soğukta yatmayıp sıcak yatakta yatmak için hafif suçlar işleyerek cezaevine giriyor..beyenmiyorsa suçu işlemeyecek..benimde akrabalardan cezaevinde olanlar var ama yinede suçluysa çekecek cezasını..
Azıcık insan olmayı deneseniz..
@panyu tatilemi çıkmış adam millete ceza evini sevdirip teşvikmi edelim
bir kaç tane de inşaallah - maşaallah kızlarından verin yanına..
@kaplankeke adnan oktar vatansever keskin bakışlı bıçkın bir delikanlıdır
Adam havyar yiyip kadınla istediği tüm fantezileri yaşıyordu. Şimdiki hâli attan inip sürünmekle aynı. Hakettiği de buydu, şimdi hesap verme zamanı!
oldu kedicikde isdenmi la sapgın orası ceza evi, otel motel değil
Ceza evi ile Işkencehane' yi karıştırmayın.. Azıcık insan olun..
@kadir_peker_1975 adnan oktarin yoldaşlarıyız
@dogan_cem_1987 kedıcıklerıyle kanka olmusun sana mıras olarak bakıcılıgı nı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler