HABER

Adnan Oktar için oğlunu terk etmiş!

Adnan Oktar ve grubuna yönelik operasyonda gözaltına alınıp sorgulanan M.K. isimli kadının, 22 yıl önce yapı içerisindeki ilişkiden bir erkek çocuk dünyaya getirdiği ortaya çıktı. Ailesi Adnan Oktar ve grubuna karşı olan M.K.'nın, oğlunu 7 yaşında iken terk ederek örgütteki görevine devam ettiği belirlendi.

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan şüphelilerin ifadeleri, sapkın yapı hakkında önemli bilgiler veriyor. M.K isimli şüpheli kadının 22 yıl önce yapı içerisindeki iğrenç ve sapkın ilişkiden bir erkek çocuk dünyaya getirdiği, çocuğunu annesine teslim ederek örgüt içerisindeki faaliyetini sürdürdüğü ortaya çıktı.

7 YAŞINDAYKEN BIRAKTI

Operasyonun ardından emniyette sorgulanan M.K’ye çocuğunun şimdiki fotoğrafı gösterildi. Şüpheli kadın, fotoğraftaki kişiyi tanımadığını söyledi. Daha sonra M.K’ye çocuğun 7 yaşında çekilmiş bir fotoğrafı gösterildi. Yıllardır görmediği oğlunu bu defa tanıyan M.K., “Bu benim oğlum A.” dedi. Bir kez daha şoka uğrayan polis, şüpheli kadının, oğlunu Adnan Oktar yapılanması uğruna terk edip bir daha da hiç görmediğini öğrendi. İddiaya göre, M.K’nin ailesi, Adnan Oktar’a ve yapılanmasına karşıydı. M.K. da öz oğlunu annesine terk etti. (Yeni Şafak)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Ben ya aptalım ya budalayım. Aslında onlar beni öyle sanıyorlar. Şu Oktar dün de evvelki gün de Oktar'dı. Ne oldu da birden gündeme geldi? Ekonomideki şu yüksek enflasyon, para değerinin düşüşü, Doların parmakla gösterildiği gibi 4 TL değil 5 TL ye ulaştığı, işsizliğin çığ gibi büyüdüğü, kıçımızdaki donların bile borçla alındığı, bakanların 16 ya düşürüldüğü söylenip, baktıranların sayısının pıtrak gibi arttığı görülüp konuşulmasın mı isteniyor diye bir soru aklıma geliyor.
Sadece kocaman bir yazıkkkkkk..
Geri Dön