HABER

Adriano'ya, Fenerbahçe sinyali!..

Inter'de sıkıntılı günler geçiren Brezilyalı yıldız Adriano, form tutmak amacıyla ülkesi Brezilya'ya giderken İtalyan basını golcü futbolcu için Fenerbahçe'nin devrede olduğunu yazmaya devam ediyor.

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden Inter'de top koşturan Brezilyalı oyuncu Adriano, ülkesine giderek Ocak ayı ara transfer dönemine kadar form tutmayı hedefliyor. Sao Paolo'daki Reffis do Tricolor Spor Merkezi'nde çalışmalarını sürdürecek olan Adriano'nun bu sürede, girdiği bunalımdan çıkmayı arzuladığı da İtalyan basınında yer alan iddialar arasında. Zira, son günlerde çıkan haberlerde Adriano'nun aşırı derecede alkol bağımlısı olduğu ve bunalıma girdiği ifade ediliyor.

CORRİERE DELLE SPORT: "FENERBAHÇE DEVREDE"
Adriano'nun geleceğinin belli olmadığını yazan Corriere delle Sport Gazetesi, konuyla ilgili bugünkü haberinde Brezilyalı golcünün ülkesine menajeriyle birlikte gittiğini ve Brezilya'da ailesine yakın olmak istediğini aktardı. Gazete, ailesiyle birlikte zaman geçirecek olan Adriano'nun moral depolayacağını da vurgularken, Inter'de oynamamasına kesin gözüyle bakılan oyuncu için Manchester City, West Ham United, Tottenham gibi İngiliz ekiplerinin yanı sıra İspanyol Valencia'nın da transfer girişimlerinde bulunduğu ifade etti.

Gazete aynı zamanda Adriano için Türkiye'nin önemli kulüplerinden Fenerbahçe'nin de transfer çalışmalarını sürdürdüğünü okuyucularına aktardı. İtalyan gazetesi, "Adriano'ya sinyal verildi" diyerek Fenerbahçe'nin girişimini vurgularken, sarı-lacivertli ekibin Brezilyalı yıldızdan olumlu yanıt beklediğini de belirtti.

Geri Dön