MAGAZİN

Afra Saraçoğlu dansıyla olay oldu! Afra Saraçoğlu K-Pop dansını keşfetti

"Öğretmen" dizisinde oynayan Afra Saraçoğlu, son dönemde dünyayı kasıp kavuran K-Pop müziği eşliğinde dans hünerlerini gösterdi. Afra Saraçoğlu dansıyla olay oldu!

Afra Saraçoğlu dansıyla olay oldu! Afra Saraçoğlu K-Pop dansını keşfetti

Oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile 1 yılı aşkın bir süredir birliktelik yaşayan Afra Saraçoğlu, Güney Kore popu olarak bilinen ve dünyada ciddi bir hayran kitlesine sahip olan K-Pop müziği eşliğinde yeteneğini konuşturdu.

Güzel oyuncu, sergilediği figürlere son derece hakim olduğu görülürken dans öğretmeniyle birlikte izleyenleri büyüledi. Saraçoğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşım, takipçileri tarafından oldukça beğenildi.

“K-POP’U YENİ KEŞFETTİM”

Ünlü oyuncu, dans şovunu Instagram hesabından, “Dans etmeye bayılıyorum. K-Pop’u da yeni keşfettim ve gerçekten çok sevdim. Hocama koşa koşa ‘hadi bana hemen K-Pop öğret dedim’ ve kısa sürede böyle bir şey çıktı ortaya. Eğlen” notuyla paylaştı.

K-POP NEDİR?

K-pop, İngilizce “Korean pop” ifadesinden kısaltma),Güney Kore kökenli bir pop müzik türüdür. İnternet sayesinde çok geniş kitlelere yayılmış durumdadır. Güney Koreli şarkıcı Psy’nin “Gangnam Style” şarkısının klibi, YouTube’da en çok izlenen videolardan biri olmuştur. K-pop müzik özellikle gençler arasında popülerdir. K-popu sadece bir müzik türü değil, aynı zamanda bir alt kültür olarak da görmek mümkündür. Sadece müzikleriyle değil danslarıyla da ünlüdür. Neredeyse bütün şarkılarının dansı vardır. Daha çok 3-5-7-13 kişili erkek veya kadın grupları bulunur.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
onu bunu bilmem danstanda anlamam lakin kız çok güzel
k-pop eşcinselliği normalleştirme çabası veren üstakılın kullandığı bir gençlik akımıdır.merak eden internetten konuya ulaşabilir
Özcan Deniz keşfetti bunu

İlginizi Çekebilir

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler