Afrin gazisi Burdur’da

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanan Uzman Çavuş Emrah Bulut, GATA’daki tedavisinin ardından memleketi Burdur’a getirildi.Afrin’de gerçekleşen Zeytin Dalı Harekatı’nda Üsteğmen Oğuz Kaan Usta’nın şehit düştüğü çatışmada yaralanarak gazi olan Piyade Uzman Çavuş Emrah Bulut, GATA’daki tedavisinin ardından bugün taburcu oldu.

Afrin gazisi Burdur’da

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanan Uzman Çavuş Emrah Bulut, GATA’daki tedavisinin ardından memleketi Burdur’a getirildi.
Afrin’de gerçekleşen Zeytin Dalı Harekatı’nda Üsteğmen Oğuz Kaan Usta’nın şehit düştüğü çatışmada yaralanarak gazi olan Piyade Uzman Çavuş Emrah Bulut, GATA’daki tedavisinin ardından bugün taburcu oldu. Memleketi Burdur’a getirilen Bulut’u, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etti.
Ziyarette Bulut, Zeytin Dalı Operasyonu ve çatışma hakkında bilgi verdi. Başkan Mengi ve Akbıyık ile Yönetim Kurulu üyeleri, bir süre sohbet ettikten sonra evden ayrıldı.

Afrin gazisi Burdur’da

Afrin gazisi Burdur’da

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler