Afrin şehitleri Şeyh Ethem Sırrı Efendi Kültür Evi’nde anıldı

Afrin Zeytindalı Operasyonunda şehit olan Mehmetçikler, Beykoz Belediyesi’nin düzendlediği Kur’an-ı Kerim ve dua programıyla anıldı.Şeyh Ethem Sırrı Efendi Kültür Evi’nde düzenlenen programa Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Müftüsü Ali Efe, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, başkan danışmanları ve ilçe sakinleri katıldı.

Afrin Zeytindalı Operasyonunda şehit olan Mehmetçikler, Beykoz Belediyesi’nin düzendlediği Kur’an-ı Kerim ve dua programıyla anıldı.
Şeyh Ethem Sırrı Efendi Kültür Evi’nde düzenlenen programa Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Müftüsü Ali Efe, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, başkan danışmanları ve ilçe sakinleri katıldı. Beykoz Belediyesi Başkan Danışmanları Muhammet Küçükkonuklar ve Zeki Durmuş’un Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda, seslendirilen ilahiler gönülleri ferahlattı.
Eller Afrin İçin Semaya Kalktı
Program, Kültür Evi Yöneticisi Zekeriya Akkaya’nın açılış konuşmasıyla başladı. Beykoz Müftüsü Ali Efe’nin yaptırdığı duada eller, bütün şehitler, gaziler ve Afrin’de vatan savunması için mücadele eden Mehmetçikler için semaya kalktı.
Vatan savunmasının eşsiz kahramanları olan şehitlere minnet borçlu olduğumuzu ve haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimizi vurgulayan Başkan Çelikbilek, Şeyh Ethem EfendiKültür Evi’ndeki vatandaşlara programa katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Beykoz Belediyesi programa gelen vatandaşlara pilav, ayran ve tatlı ikram etti.

Afrin şehitleri Şeyh Ethem Sırrı Efendi Kültür Evi’nde anıldı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler