Afrin’deki Mehmetçik için köylüler dua etti

Tokat’ın Niksar ilçesine bağlı Çimenözü (Kekün) Köyünde Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin dalı Harekatı’nda görev alan TSK mensuplarına dualarla destek olundu.Çimenözü Köyü halkı Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin dalı Harekatı’nda görev alan TSK mensuplarına dualarla destek oldu.Niksar İlçe müftüsü Ali Canpolat, Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve yönetimi İlçe jandarma Komutanlığında görevli personel, MHP ilçe yönetimi, Çimenözü Köyü Muhtarı Hacı Arif Şentürk ve köy halkının katıldığı etkinlikte mevlidi şerif okundu daha sonra “Zeytin Dalı Harekâtı”nın zaferle sonuçlanması için dua edildi.

Afrin’deki Mehmetçik için köylüler dua etti

Tokat’ın Niksar ilçesine bağlı Çimenözü (Kekün) Köyünde Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin dalı Harekatı’nda görev alan TSK mensuplarına dualarla destek olundu.
Çimenözü Köyü halkı Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin dalı Harekatı’nda görev alan TSK mensuplarına dualarla destek oldu.
Niksar İlçe müftüsü Ali Canpolat, Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve yönetimi İlçe jandarma Komutanlığında görevli personel, MHP ilçe yönetimi, Çimenözü Köyü Muhtarı Hacı Arif Şentürk ve köy halkının katıldığı etkinlikte mevlidi şerif okundu daha sonra “Zeytin Dalı Harekâtı”nın zaferle sonuçlanması için dua edildi.

Afrin’deki Mehmetçik için köylüler dua etti

Afrin’deki Mehmetçik için köylüler dua etti

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler