Afyonkarahisar’da bıçaklı kavga, 1 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı

Afyonkarahisar’ın Çayırbağ kasabasında iki gurup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı.Olay bugün öğle saatlerinde Çayırbağ kasabasında meydana geldi.

Afyonkarahisar’da bıçaklı kavga, 1 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı

Afyonkarahisar’ın Çayırbağ kasabasında iki gurup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı.
Olay bugün öğle saatlerinde Çayırbağ kasabasında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; kasabada iki gurup arasında henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesiyle iki gurup arasında bıçaklı kavga yaşandı. Kavgada Mustafa Şenol (25), Hüseyin Karataş (48) ve Sercan Toğuşlu (18) yaralandı. Ağır yaralanan Mustafa Şenol, yakınlarının kendi imkanlarıyla Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’ne getirilirken burada tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Mustafa Şenol’un ölüm haberini alan yakınları Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’ne gelirken, burada kavganın tekrar başladığı ve polis ekiplerinin müdahalesiyle bastırıldığı öğrenildi.
Diğer yaralı Hüseyin Karataş ve Sercan Toğuşlu’nun tedavisinin sürdüğü bildirilirken, olayla ilgili Çayırbağ kasabasında geniş çaplı önlem alındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
arkadaşın biri bugün abdnin generaline kızıp güzel bir yorum yapmış. “biz de sadece kendi aramızda tartışırız ama savaş olunca tek yürek tek bilek oluruz rahat ol” bu nasıl bir zihniyettir biri anlatsın yorumuda beğenmeyen kalmamış sabah akşam bir birini öldür ama savaş çıkınca mola verip kardeş rolü yap mantığın alması için kesinlikle beyin travması geçirmek lazım
Diğer Haberler