Afyonkarahisar’daki mühimmat deposu taşınıyor

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Afyonkarahisar’daki mühimmat deposuyla ilgili açıklama yaptı

Afyonkarahisar’daki mühimmat deposu taşınıyor

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Afyonkarahisar’daki Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası mühimmat deposunun yeri ile ilgili olarak uygun arazinin tespit edildiğini, taşınmaya yönelik çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Milli Savunma Bakanı, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş’ın Afyonkarahisar’dakimühimmat deposuna ilişkin soru önergesini yanıtladı.

Milli Savunma Bakanı, TSK’nın elinde bulunan uzman personel ile icra edilen temizlik faaliyetinin tamamlandığını belirterek, “Daha detaylı temizliğin hizmet alımı yöntemi ile yapılabileceği değerlendirildiğinden konuya yönelik çalışmaya devam edilmektedir” dedi.

Milli Savunma Bakanı, Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası mühimmat deposunun yeri ile ilgili olarak uygun arazinin tespit edildiğini, taşınmaya yönelik çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

Okuyucu Yorumları 15 yorum
TÜRKİYENİN EN BÜYÜK MÜHÜMMAT DEPOLARINDAN BİRİSİ BU DEPOLARSA . TÜRKİYENİN ELİNDE MÜHÜMMAT YOK DEMEKTİR. ASKERLİĞİMİ ORADA YAPTIM.
Tabi ya tek bir mühimmat deposu var zaten. Senin kadar zeki değillermiş bütün mühimmatı tek bir depoya yığmaya akılları yetmemiş. pehhh!
hiç bir şey yazmasan daha akıllıca olurdu,
Bizim depolar Amerika'da.
BÖYLE BİR YORUM OLABİLİRMİ TÜRKİYENİN ELİNDE Kİ SİLAH VE ASKERİYE MALZEMENİN YOK DEMEKTİR GİBİ İFADELERİ NASIL KULLANABİLİRSİNİZ. BEN ŞAHSIM OLARAK ÇOK GÜÇLÜ ASKERİ SİLAHIMIZIN MALZEMEMİZİN HER TÜRLÜ DOSTA DÜŞMANA KARŞI KOYABİLECEK ŞEKİLDE OLDUĞUNA ŞÜPHESİZ İNANIYORUM. AYRICADA BÖYLE YORUMLARA HEMEN YER VERDİĞİ İÇİN MYNETE KINIYORUM SORUYORUM KİMİN UŞAKLIĞINA YAPIYORSUNUZ SİZ ?
aferimmm .iyi etmişsin.başka neler var neler yok onuda anlatsana.sana boş depoyu bekletmişler geri zekalı.deponun kapasitesi ne ise onu doldurmak sorun değilki.olağan üstü durumlarda olması gerekenler yerine konur.sizin gibi odunlar herşeyi bilse zaten hapı yutarız.
senin bu yorumu yapman vatan hayinliği kabul edilir.
bende orda yaptım sen nasıl bilmiyorsun 11 ilde depolar var ve bunlar afyona bağlı. ve bunun gibi 4 merkez depo var. toplam 55 depo ve kırıkkale ana deposu var daha ne olsun. ve bunlar kara depoları daha hava ve deniz komutanlığına bağlı depolarda var.
Çapulcular iş başına mühimat deposu taşınıyormuş.eyleme koşun!
çapulcular en azından eyleme koşuyor.. siz sadece makarna dağıtılırken koşuyorsunuz miğdenizden başka düşündüğünüz bir şey yoookk
Oradaki Mühimmat Suriye'deki özgür suriye teröristlerine gönderildi. Her şey daha önceden planlandı.
ifira atan ölü insan eti yemiş gibidir akıllı ol .
yanlarındamıydın böyle bişey yaptıkalrına mantıksız konuşma
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler