HABER

Ağız sağlığınızı koruyacak en iyi ağız bakım suyu çeşitleri

Ağız bakımı herkes için son derece önemli. Gün içinde birçok kişiyle yakın temasta bulunduğunuzu düşünürsek, ağız sağlığına önem vermemeniz elde değil! Ağız bakımı yaparken kullanacağınız ürünler de bu yüzden büyük önem teşkil ediyor. Daha sağlıklı olmak için tercih edebileceğiniz ürünlerin başında ağız bakım suyu geliyor. Plak oluşumunu engelleyen ve çürüğe meydan okuyan ağız bakım suyunun faydaları saymakla bitmiyor. İşte bu kadar faydalı olan ağız bakım suyu tavsiyeleri...

Ağız sağlığınızı koruyacak en iyi ağız bakım suyu çeşitleri

Sağlıklı dişler için sadece fırçalamak yetmiyor. Ağız bakım suyu gibi yardımcı ürünler kullanmak gerekiyor. Peki ağız bakım suyu nedir? Ağız bakım suyu, var olan diş problemlerini azaltırken oluşacak problemlerin de önüne geçer. Dişlerinizi sağlığa ve sizi rahata kavuşturan ağız bakım suyu çeşitlerini arıyorsanız, başlayalım!

 1. Ferah bir nefes!

  2-1

Listerine Total Care ağız bakım suyu tek seferde altı etkiyi bir arada sunması sayesinde size güçlü dişler, azalan plaklar, muhteşem beyazlık, sağlıklı diş etleri ve uzun süre ferah bir nefes sağlar. Listerine ile "Ağız bakım suyu dişleri sarartır mı?" sorusuna da muhteşem ve beyaz gülüşünüzle cevap bulabilirsiniz. Peki, Listerine ağız bakım suyu nasıl kullanılır? Günde iki defa dişinizi fırçaladıktan sonra ve suyla karıştırmadan kullanmalısınız. 20 ml Listerine ağız bakım suyunu bir bardağa döktükten sonra 30 saniye ağzınızı çalkalamalısınız. Ve artık nefesiniz daha taze!

Listerin Total Care ağız bakım suyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Diş hassasiyetine son!

  3-1

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim kazanmak için tıklayın!

Akıllarda tek soru: "Ağız bakım suyu ne işe yarar?" Sensodyne Protection Cool Mint kullananlar cevabı çok iyi biliyor! Sensodyne içerisindeki etkin maddeler sayesinde diş hassasiyetlerinizi azaltırken rahat bir gün geçirmenize imkan tanır. Bu etkin maddeler aynı zamanda dişlerinizde koruyucu bir tabaka oluşturarak diş ağrılarınızı da en aza indirir. Alanında tercih edebileceğiniz en iyi ağız bakım suyu olan Sensodyne, hassasiyetlerin yol açtığı sızlamalara karşı da çok etkili ve kesin çözümler sunar.

Sensodyne Protection Cool Mint ağız çalkalama suyu bir tık uzağınızda!

 1. Oral-B ile daha sağlıklı dişler

  4-1

Diş eti ve diş minesi problemleri en çok karşılaşılan sorunların başında geliyor. Peki bu sorunlara nasıl çözüm bulabilirsiniz? Oral-B Diş Eti ve Minesi Onarım Ağız Çalkalama Suyu, bu soruna sizi uğraştırmadan kesin çözüm bulur. Bu ağız çalkalama suyu diş çürümelerini önlerken, sizi nanenin eşsiz ferahlığıyla baş başa bırakır. Oral-B Diş Eti ve Minesi Onarım Ağız Çalkalama Suyu, ekstra çaba sarf etmenize gerek kalmadan sizi sağlıklı diş etleri ve diş minesine kavuşturur.

Oral-B Diş Eti ve Minesi Onarım Ağız Çalkalama Suyunu incelemek ve satın almak için buraya tıklayın.

 1. Ferahlık gün boyu sizinle olsun, ister misiniz?

  5-2

"Ağız bakım suyu zararlı mı?" diye tereddütte misiniz? "Hangi ağız bakım suyu daha iyi?" diye mi düşünüyorsunuz? Düşünmeyin! Colgate Plax çürüğe ve plağa meydan okuyarak dişlerinizi 24 saat korur. Diş fırçanızın bile ulaşamadığı yerlere adeta bir casus gibi girer ve dişlerinizi bakteri gibi zararlı düşmanlardan uzak tutar. Colgate Plax, nane ferahlığını size gün boyu yanma hissi uyandırmadan sunar. Peki "Colgate ağız bakım suyu ne zaman kullanılır?" diye mi merak ediyorsunuz? Günde 2 kez kullanmanız sizi bakterilerden uzak tutarken, nefesinizin de gün boyu taze ve ferah kalmasına yardımcı olur.

Dişlerinizin savaşçısı Colgate Plax sizi burada bekliyor.

 1. Diş fırçasının ulaşamadığı yerler artık daha hijyenik!

  6-1

Taze ve ferah bir nefes, Prokudent Ağız Bakım Suyu ile mümkün! Şeker asitleri gibi diş çürüğüne yol açan ana sebepleri bile rahatça bertaraf edebilen Prokudent Ağız Bakım Suyu, hijyen konusunda da bir numara. Bu ağız bakım suyu dişlerinizin bir nevi kör noktalarına da kolayca ulaşabilir. Böylece bakterileri temizler ve çürük oluşumunu en aza indirir. Dolayısıyla bakterilerin oluşturduğu plakları da engeller. Tüm bu özellikler "Ağız bakım suyu faydalı mı?" sorusuna şahane bir cevap niteliğinde.

Prokudent Ağız Bakım Suyu'nu incelemek ve satın almak için buraya tıklayın.

 1. Plak mı? Artık sorun değil çünkü yanınızda Meridol var

  7-1

Plaklar birçok kişinin korkulu rüyası! Ama artık bu duruma son vermenin zamanı geldi de geçiyor bile. Bu süreçte en büyük yardımcınız olmaya aday Meridol Ağız Bakım Suyu, tam bir diş plağı savaşçısı! Meridol'ü ortaya çıkaran formülün içerdiği etken maddeler, sadece plak oluşumunu engellemekle kalmaz, ayrıca size daha ferah bir nefes vadeder. Alkol içermediği için herhangi bir yanma hissi uyandırmaz. Çürük oluştuktan sonra değil, oluşmadan da diş ve diş etlerinizde üst düzey koruma sağlar. Böylelikle "Ağız bakım suyu işe yarıyor mu?", "Ağız bakım suyu kullanılmalı mı?" gibi sorularınız da tarihin tozlu raflarına itilir!

Meridol Ağız Bakım Suyu'na buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Hem doğal hem de bitkisel ferahlık!

  8-1

Prime üyesi olup avantajlardan yararlanmak için tıklayın!

Natural Vital Mouthwash, dişlerinize ve diş etlerinize hem bitkisel hem de doğal bir ferahlık verir. Yarım bardak suya bu üründen bir kaşık atarak ağzınızı çalkayıp bu ferahlık hissine rahatça ulaşabilirsiniz. İçerisindeki florür sayesinde uzun süre koruma sağlayan Natural Vital Mouthwash Ağız Bakım Suyu, aynı zamanda antiseptik özelliğiyle de üst düzey bir hijyen sağlar. Size ve dişlerinize doğal olduğu için herhangi bir zarar vermez. Bitkilerin asırları aşan faydalarını sizinle buluşturan Natural Vital Mouthwash, tercih edebileceğiniz en iyi ağız bakım ürünlerinden biri!

Natural Vital Mouthwash'i incelemek ve satın almak için buraya tıklayın.

 1. Mükemmel beyazlık, mükemmel gülüşler!

  9-1

Hassas bir şekilde ağız bakımı yapabileceğiniz, dişlerinizi beyazlatan ve çürüğe karşı güçlü etkili bir ağız bakım suyu mu arıyorsunuz? O halde Signal White Now Ağız Bakım Suyu tam da size göre! Alkol içermeyen özel formülü size hem ferah bir nefes hem de güçlü bir diş temizliği vadeder. İlk kullanımda bile dişlerinizi beyazlatabilen bu ağız bakım suyu, içerdiği mavi kovarin sayesinde tam ve güçlü bir koruma sağlarken, florid sayesinde de diş çürüklerine karşı direncinizi artırır.

Bembeyaz gülüşlerinizin mimarı Signal White Now Ağız Bakım Suyu'na buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Tam bir bakteri düşmanı!

  10-1

Amway Glister Ağız Bakım Suyu, plak oluşumuna yol açan bakterileri ve plakları azaltmada size yardımcı olur. Sadece çalkalamayla bile fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşarak hem dişlerinizi temizler hem de size ferah bir nefes sunar. Ekonomik boyutu ve 100 defadan fazla kullanma imkanıyla cebinizin en büyük dostu olmaya aday! Suyla seyrelterek 2 litre ağız bakım suyu elde edebilirsiniz. Glister ağız bakım suyu kullanımı sayesinde sizin ve dişlerinizin sağlığını zirveye taşır.

Bakterilerle savaşmada en büyük yardımcınız Amway Glister Ağız Bakım Suyu'na buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Ağız kokusuna son!

  11-2

Temas ettiğiniz her yerden vücudunuza virüs veya bakteriler girebilir. Bu durumun önüne geçebilmek için el hijyeni kadar ağız bakımının da önemli olduğu bir gerçek. Kolloidal Gümüş İçerikli Ağız Bakım Suyu, antivirüs özelliği sayesinde yüksek seviyede hijyen sunar. Alkol ve şeker içermediği için de sizi bakterilere karşı korur. Düzenli kullandığınızda hem nefesinizin ferah olması sağlar hem de ağız kokularının önüne geçer. En iyi ağız bakım suyu önerileri arasında yerini alan Kolloidal, ağız bakımınızı yüksek kalitede yapmanıza yardımcı olur.

Kolloidal Gümüş İçerikli Ağız Bakım Suyu'nu incelemek ve satın almak için buraya tıklayın.

 1. Gül kokusunun efsane etkisiyle tanışmaya hazır mısınız?

  12
  Doğallığın en saf etkisi Akita! Katkı maddesi içermediği için size doğal bir ağız bakımı imkanı sunar ve "Ağız bakım suyu diş tellerine zarar verir mi?" endişenizi de gidermenize yardımcı olur. Aft, diş çürüğü ve ağız kokusuna karşı etkili olan bu ağız bakım suyu, size gül tadı ve kokusu eşliğinde rahat bir kullanım sunar. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra Akita ağız bakım suyunu kullanmak bu efsane doğallığa erişmeniz anlamına gelir. Günde 2 kere şişenin kapağına doldurup gargara yaparak kullanabilirsiniz.

Gül kokusunun doğallığını yansıtan Akita Ağız Bakım Suyu'na buradan ulaşabilirsiniz.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön