Ahmet Hakan YouTuber'lara seslendi! Başınız büyük belada

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, sosyal sigorta uzmanı Erhan Nacar'ın bir 'delifişek' olduğunu belirterek sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur'a seslendi. "Başınız büyük belada" diyen Hakan, devamında "Bundan sonra sizin için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, haberiniz olsun" ifadesini kullandı.

Ahmet Hakan YouTuber'lara seslendi! Başınız büyük belada

Ahmet Hakan, "Ama bu zulüm olur" başlığıyla yayımlanan yazısında sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur'a seslendi.

"Sosyal sigorta uzmanı Erhan Nacar, bir delifişektir. Bir dakikaya 223 kelimeyi sığdırır, bir meseleye kafayı taktığında cılkını çıkartır, iki saat uykuyla bir hafta idare eder ve asla yerinde durmaz, duramaz" diyen Hakan, şöyle devam etti:

İşte bu Erhan Nacar, şimdi de sosyal medya fenomenlerine kafaya takmış durumda! "Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği" diye bir dernek kurmuş. Derneğin ilk faaliyeti şu olmuş: Ülkenin en ünlü üç fenomeni Enes Batur, Kerimcan Durmaz ve Danla Bilic hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmak!

Danla! Kerimcan! Enes! Erhan Nacar sizi kafaya taktıysa ki öyle görünüyor… Bundan sonra sizin için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, haberiniz olsun.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
çok merak ediyorum ne yapacak, o uzman diye geçinen kişinin aklı yerinde olsa kanalı kapatacak tek yetkilinin Youtube olduğunu bilir, ayrıca şimde ne yapacak bu kişiler, yurtdışına gider orada yine yayın yapar, ne olacak şimdi, devlet youtube mı engel koyacak, kardeşim cahil cahil düşünmeyin, bu arada reklamın iyisi kötüsü olmaz, siz en ünlü tv ve gazete yazarları bile bunların ismini yazıyorsanız bu kişilerin ünleri daha da yayılır, TEBRİKLER
@kadir_82 cehalet senin eteklerinden akıyor, devlet youtube kanalını kapatmayacak, işlenen bir suç varsa onun cezasını kesecek, onlarda eşşek gibi bu cezayı çekecek yada ödeyecek, sonra da babasının çiftliği gibi dolaşmamayı öğrenecek. ahlaksızlık yapmayacak, vergisini de kuruşuna kadar ödeyecek. ufacık çocukları para karşılığında öpüştürerek prim yapan abone kasan reklam geliri sağlayan bu ahlaksızlardan kurtulmanın tek yolu malesef bu, çünkü senin zihniyetinde olan insanlar bu insanları takip ederek servetlerine servet kattırıyorlar.
bunlar kazancının vergisini de ödemiyor.. ve ülkedeki en zengin insanlar kadar para kazanıyorlar... bizim damadın buna da geçirmesi pardon ilgilenmesi lazım...
ya ahmet hakan bak işine haber değeri olmayan kişileri haber yapıp prim yaptııryorsun daha çok. Adamlar milyon dolarları kenara istifledi youtube sayesinde sen hala 50 yaşındasın bir kanala bir gazeteye bağlısın adamlar dünyanın istediği yerine gidiyor ordanda çekim yapıp para kazanabiliyorlar canları ne isterse onları yapıyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler