MAGAZİN

Ahmet Tunbul kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşletmecilikten Instagram fenomenliğine

16 yaşındayken Bahçelievler’de bir kuaför salonunda bu mesleğe başlayan Ahmet Tunbul, 2008'den beri ise Bahçeşehir’de kendi salonunu işletiyor. 13 yılda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla güzellik dünyasında yeni bir ikon haline gelen Ahmet Tunbul kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Ahmet Tunbul kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşletmecilikten Instagram fenomenliğine

Kuaför sektöründe yaptığı başarılarla adını duyuran ve son yıllarda gösterdiği yükselişle kuaförlük sektöründe iş dünyasının en önemli isimlerinden biri haline gelen Ahmet Tunbul, saçta değil tarzda da değişim yaratıyor. Sosyal medya aracılığıyla aldığı mesajlarda insanların artık yalnızca rezervasyon için değil tarz önerileri için de iletişime geçtiğini ifade eden Ahmet Tunbul, gösterilen ilgiden memnun olduğunu vurgulayarak, elinden geldiğince bütün mesajlara yanıt vermeye çalıştığını kaydetti.

İşletmecilikten Instagram fenomenliğine

Hemen hemen 11 yıldır kendi salonunu işlettiğini ve hiçbir zaman tek bir salona bağlı kalmadığını vurgulayan Tunbul, devamlı kendisini geliştirdiğini aktardı. Tunbul, ''2022'de İstanbul’un farklı noktalarına açılıp kuaför sektöründe olan başarımızı ve kurduğum Ahmet Tunbul markasını açtığımız her şubede de ilk sıralara taşıma hedefinde bulunacağım” ifadelerini kullandı.

Ahmet Tunbul’un bu açıklamalarından sonra medya ve güzellik dünyası gözünü Ahmet Tunbul Kuaför’e çevirdi.

AHMET TUNBUL KİMDİR?

16 yaşında Bahçelievler’de bir kuaför salonunda bu mesleği eline almaya başlayan Ahmet Tunbul, 2008’den itibaren Bahçeşehir’de kendi salonunu işletiyor. Ahmet Tunbul, 13 yılda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla güzellik dünyasında yeni bir ikon haline geldi.

Kuaför alanında yaptığı başarılar ile adını duyuran ve son yıllarda gösterdiği yükselişle kuaförlük sektöründe iş dünyasının en önemli isimlerinden biri haline gelen Ahmet Tunbul, önemli isimlerle birlikte çalışıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön