HABER

Ailesi sokağa terk etti

ANKARA (İHA) - Dikmen Hürriyet Caddesi'nde gece ilerleyen saatlerde bir binanın girişine bırakılan bebek Dikmen Karakolu ekipleri tarafından bulunarak hastaneye kaldırıldı. Polisin sahip çıktığı bebeğe karakol ekipleri tarafından Dünya Kupası'nda büyük başarılara imza atan milli futbolcumuz İlhan Mansız'ın isminin verildiği öğrenildi.

İHA Muhabirinin edindiği bilgiye göre olay şöyle gerçekleşti. Dikmen, Hürriyet Caddesi 28 Numaralı apartmanda oturan çevre sakinleri gece ilerleyen saatlerde bir bebek ağlaması duyarak evlerinden dışarı çıktılar. Kapının önüne bir kundak içerisinde terk edilmiş durumda henüz 15 günlük bir bebek bulan çevre sakinleri polise haber verdikleri ve Polis ekiplerinin olay yerine gelmesi ile küçük bebek Dikmen Polis Karakoluna götürdükleri açıklandı.

Karakolda polisler tarafından bakımı yapılan küçük bebeğe, Güney Kore-Türkiye maçında attığı iki golle dikkatleri üzerinde toplayan milli futbolcu İlhan Mansız'ın isminin verildiği belirtildi. Polis ekipleri tarafından tedavi için Sami Ulus Çocuk Hastanesine kaldırılan küçük İlhan Mansız'ın kansız olduğu anlaşılarak tedavi altına alındığı kaydedildi.

Henüz 15 günlük olduğu öğrenilen küçük İlhan Mansız tedavisinin ardından, Keçiören Çocuk Esirgeme Kurumuna götürüldüğü açıklandı. Polis ekipleri tarafından yapılan tüm araştırmalara rağmen küçük İlhan Mansız'ın her hangi bir yakınına ulaşılamadığı ve Polis ekipleri, henüz 15 günlük bebeği bir binanın kapısına bırakan kişi yada kişileri arama çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön