Ajda Pekkan'ın yaşı yarışma sorusu oldu

Ajda Pekkan'ın yaşı yarışma sorusu oldu

"Ahmet Çakar'la şansa bak" adlı yarışma programında yarışmacı ilginç bir soruyla karşılaştı. Soru: Süperstar Ajda Pekkan kaç yılında doğmuştur.

A) 1946 B) 1947 C) 1948 D) 1949 Yarışmacı doğru cevap 1946 bilerek 25 bin YTL kazandı. Çakar'ın Ajda Pekkan yorumu: Ajda Hanım şu anda evde oturuyor, son derece düşünceli "İnşallah 1949 çıkar" diyor.

Çünkü en genç yaş o, ama diyor nüfus kağıdına bakıyor, alttaki şıklara bakıyor, tekrar nüfus kağıdına bakıyor. Herkes onu arıyor şu anda "Ajda görüyor musun saygısızlığı" kapatıyor.

Öteki diyor ki "Boş ver namın yürür. Reklamın iyisi kötüsü olmaz" diyor kapatıyor. "Ajda, hani sen bana 46 diyordun hala" diye yaş olarak 46, "Ajda bana yalan mı söyledin" diyor.

"Hani sen 54 yaşındaymışsın" diyor. Ajda Hanım, şu anda çok üzülüyor. Üzülmesin. Hiç kimse Ajda Hanım'ın yaşında Ajda Hanım kadar bakımlı ve zarif olamaz. Ama Büyük Şef, Ajda Hanım senin burnundan fitil fitil getirecek bu soruyu.

Sayın Ajda Pekkan, keşke sizin yaşınızda dünyadaki her beyefendi ve hanımefendi sizin kadar zarif, asil ve diri görünse. Siz bir süperstarsınız, müthiş bir tıp harikasısınız, müthiş bir sessiniz. Sizi saygıyla anıyorum.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler