Ak Parti bayramın ikinci günü bayramlaşacak

AK Parti Genel Merkezi'nin bayramlaşma programı belli oldu. AK Parti BDP'nin de arasında yer aldığı partiler ile bayramın ikinci gününde bayramlaşacak.

Ak Parti bayramın ikinci günü bayramlaşacak

ANKARA (ANKA) - AK Parti'den verilen bilgide, Ramazan Bayramı kutlanarak, Türkiye'ye huzur ve esenlik getirmesini temennisinde bulunuldu. AK Parti'de siyasi partiler ile bayramlaşma programı da netleşti.

Buna göre AK Parti'de siyasi partiler ile bayramlaşma bayramın ikinci günü (9 Ağustos Cuma) parti genel merkezinde gerçekleştirilecek.

Ankara Milletvekilleri Salih Kapusuz ve Nurdan Şanlı ile Kadın Kolları AR-GE Başkanı Feyza Tokaç ve Gençlik Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Rıdvan Özdemir'den oluşan AK Parti heyeti saat 09.30'da CHP heyeti ile bayramlaşacak. AK Parti heyeti CHP'nin ardından saat 09.50'de MHP, saat 10.10'da BDP, saat 10.50'de SP, 11.10'da BBP, saat: 11.30'da DSP ve saat 12.10'da da DP heyeti ile bayramlaşacak.

AK Parti'de teşkilat ile bayramlaşma da bayramın ikinci günü saat 14.00'de yapılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
SEVİYORUM AK PARTIMI
ata sözu vardırya keller körleri agırlar birbirine bakar kralım sanarmış türk miletine bayramı zehir etdiniz
chp ve mhp akapeyle bayramlaşmasın.kankaları bdp ile bayramlaşsınlar.gerçi bdp de bayramlaşmasın bu kafirlerle
GAGOŞALR OZAYDİN65 BAYRAMDA ARANIZDA.....GAZİ CADDESİNDE HAREKET AZALMIŞ,,,HARPUT SESSİZ, NERDESİNİZ....MÜSLÜM AĞA YORUM SİZE ÖZEL....GERÇEK MÜSLÜMAN SİZSİNİZ 8.DUYU HABER VERİYOR....İMZA OZAYDİN65 CAMİLERİNİZ ŞUURLU CEMEATLE DOLMAYA BAŞLAMIŞ....
9 Kasım 2005 Şemdinli olayları sırasında olay mahallînde bomba ve silahlarla yakalanan astsubay Ali Kaya hakkında derhâl yaptığı "Tanırız kendisini, iyi çocuktur." Yaşar Büyükanıt
Diğer Haberler