AK Parti'de kulisleri hareketlendiren yerel seçim iddiası!

AK Parti’de yerel seçim için adaylık başvuru sürecinin başlamasıyla birlikte partinin yaptırdığı kamuoyu anketleri, sahadan gelen değerlendirmeler ışığında kulisleri hareketlendirdi. İddiaya göre, İzmir için Süleyman Soylu ön plana çıkarken, Ankara'da Mehmet Özhaseki ismi üzerinde duruldu. Özhaseki'nin kulislerde, Ankara'yı istediğini dillendirdiği ve bu nedenle de Melih Gökçek'ten destek aldığı öne sürüldü.

Yerel seçim için adaylık başvurularının 12 Kasım'da sona ereceği AK Parti, eğer bir uzatma olmaması durumunda teşkilatlardaki eğilim yoklamasını 18 Kasım'da gerçekleştirilecek. Elektronik ortamda yapılacak ve aynı gün içinde sonuçların genel merkeze ulaşacağı eğilim yoklaması sonuçlarına göre aday belirleme süreci de hızlanacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
KİMİ KOYARSANIZ,KOYUN,SİZE OY,MOY YOK!!!
@northstar123 40 yaşındayım referanduma kadar hep ak partiye oy verdim. Referandum dan bu yana akp ye oy vermedim. Bundan sonra da akp nin en yakın rakibi hangisiyse ona oy vereceğim.
Nerelerde arazi parsellenir, nerelerde yol imar geöilirse kanaç bol olurumu sormuş gökçeke. Gökçekten arazi kaldıysa ankarada tabi
ne yaparsanız yapın.artık size oy moy yok.16 yılda ülkeye yaptıklarınızı görüyoruz.şimdi yok yatay binaymış,millet bahçesiymiş zart-zurt....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler