AK Parti'den FETÖ'cüler temizlendi mi? Canlı yayında açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, katıldığı canlı yayında FETÖ'nün siyasal ayağına ilişkin sorulan bir soru üzerine "Bizim kendi içimizdeki temizlik tamamlandı" dedi.

AK Parti'den FETÖ'cüler temizlendi mi? Canlı yayında açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Biz 17-25 Aralık 2013’ten sonra daha önce de hassasiyetimiz vardı. Ama bu hassasiyetimizi daha yüksek bir oranda gerektiği şekilde yaptık. Bizim kendi içimizde yaptığımız temizlik tamamlandı. 17-25 Aralık 2013’ten sonra biz kendi içimizde mahalle başkanlarımıza varıncaya kadar ilçe yönetimlerimize gençlik, kadın kollarımıza hepsine varıncaya kadar biz çok titiz çalışma yaptık ve çok titiz bir ayıklama gerçekleştirdik. Bu konuda bizim herhangi bir rahatsızlığımız söz konusu değil” dedi.

"KENDİSİYLE İLGİLİ BİR TEMİZLİK YAPSIN"

Ünal açıklamasının devamında ise CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarıyla ilgili “Kılıçdaroğlu ve CHP’si kendisine bir baksın. Kendisiyle ilgili bir temizlik yapsın. Kendi içindeki siyasi ayağa ilişkin bence ciddi bir çalışma yürütsün" şeklinde konuştu.

"TÜRKİYE 28 ŞUBAT İLE HESAPLAŞTI"

Ünal, ayrıca 28 Şubat davası kararlarına ilişkin yaptığı açıklamasında da, "Dünkü kararlarla birlikte Türkiye 28 Şubat'la hesaplaştı. Dünkü kararları önemsiyorum. 28 Şubat'la ilgili verilen hukuki kararların siyasi değerlendirmelerini yapmak için erken" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
tamam o zaman ekonomiyi düzelttin yemin ederim kredi kartımı yatıramıyorum kaç aydır karttan yedim benim olan bir para istiyorum. esnaf kan ağlıyor kepenk açıp siftah yapmadan kapanan dükkanlar var Allah rızası için ilgilenin şu ekonomi düzelsin. Zeybekçi yalan söyleye söyleye tövbeeeeeeeeee
bunlar barışacaklar..
çoktan barıştılar...
Evet Evet kesinlikle Akp temizlik işini halletmiştir yahu bunlar bizleri bu kadarmı geri zekalı görüyorlar Tabii suç onlarda değil adamlar ekonominin içine ettiler eğitimin öyle dış politikanın öyle Buna rağmen neredeyse %50 oy güçlerini korudukları için bizleri böyle görmeleri doğal şuç onlarda değil
AKP EŞİTTİR FETÖDÜR.O PARTİDE BİRKAÇ KİŞİ HARİÇ HİÇKİMSE FETÖYLE MÜCADELE ETMİYOR,EDİYOR GÖRÜNTÜSÜ VERİYOR.MÜCADELE EDENLERDE 17-25 DE HIRSIZLIKLSARI ORTAYA ÇIKANLAR
Kim bunlar bizde bilsek adeletin önünde hesap vereceklermi?.
ACABA BU DEDIGINE SEN INANIYORMUSUN COK MERAK EDIYORUM ))))))))))))ÇOK KOMİKSINIZ VALLAHI
OHA!!! ADAMA SORMAZLAR MI: MADEM Kİ BU İŞ BİTTİ,O ZAMAN "OHAL"-İ NİYE UZATTINIZ ACABA?VAR MI BU SORUYA CEVAP VEREBİLECEK BİR CENGAVER?
yalandan kim ölmüş, koyun milleti halen daha aptal yerine .
yani akpnin içindeki fetö temizlendi?!! yedik
EN TEPEDE NE İSTEDİLER DE VERMEDİK DİYEN BAŞ FETÖCÜ DURUYOR BU DA ÇIKMIŞ BOOOŞ BOŞ KONUŞUYOR.
OHAL pkk ve fetö mücadelesi bitseye kadar devam edecek.OHAL in suç işlemeyen kimseye hiçbir zararı yok.terörle mücadeleye faydası var. bu böyle biline..bundan rahatsız olanlar OHAL bitseye kadar başka ülkede tatil yapsın
Temizlediklerinizden bizim neden haberimiz yok. Paşaları gazetecileri öğretmenleri savcıları hakimleri bangır bangır haber yapıp görevden atıp gereken gazı millete verdiniz. Peki içinizdeki temizlik nasıl gerçekleşti. Ey AKP yi destekleyen kardeşim biz inanmıyoruz bunlara da, siz bu konuya ne diyorsunuz Allah hakkı için bu düzmecelere inanıyor musunuz. Bu kadar Fanatiklik neyin nesi. Sizleri bu insanlar gerikafalı yerine koyuyorlar bunlara nasıl müsade ediyorsunuz ?
hiç başlamadı ki bitsin!
Tiyatro denilince kızıyorlar
SİZ NE BİÇİM MÜSLÜMANSINIZ ALLAH AŞKINA? 15 TEMMUZDA HALKIMIZ ÜLKEMİZİ SAVUNMAK İÇİN SOKAKLARA ÇIKTIĞINDA GÜZELDİ DE, SURİYE HALKININ AYNI AMAÇLA SOKAKLARA ÇIKMASINI NİYE ELEŞTİRİYORSUNUZ ACABA? BÖYLE ÇİFTE MÜSLÜMANLIK OLUR MU? BU KADAR MI UCUZ? YAZIK,ÇOK YAZIK! ALLAH HEPİMİZİ AFFETSİN!..
doğru fetöcü olmayanları temizlediler bence
SİZ GİTMEDEN BİTMEZ :)
muhterem diye.meclis.kursusunde konusanlar ove ove bitiremeyenler temizlenmisse sorun yok.demektir
demek ki ishal olmuşlar ki içleri temizlenmiş.......bekir,sen,bülent,ali ve daha niceleri nerede...temizlenmişler hakikaten bravvo
açıklandığı güne bakın çok manidar kandil akşamı müslümanları vurdular iş ortaklarınız nerde sizin arap sevdanız
Nasıl emizlendi gel gel diye ağlayanalar hoca efendiye haksızlık yapıyorsuuz diyenler. Müslümandan zarar gelmez diyenler halen akp de ve yönetiyorlar . Kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın akp full fetöcü halen ama sesleri çok çıkıoyr ve hukuk ellerinde kimse birşey yapamıyor fakt Allah cc adaleti öyle katıdırki fetö ile 1 sn dahi yürüyen kim varsa Rabbim hesabıı soracak kaçış yok .
içinizi dışınızı...
Bu dediğine kendi inaniyor mu acaba? kim inanır? Akil insan Kadir inanır
nereniz temizki buda bitsin bitmesi için partiyi kapatmanız lazım.
SİYASETİN %60ı FETÖCÜDÜR
aynaya bakın belki hala vardır
Her kim Fetöyü içimizden temizledik diyorsa bence onun Fetö ile bağı olup olmadığına bakmak lazım. Adana Ak parti il başkanı yapılan zatı görüpte Fetöyü temizledik diyen haindir Reisi kandırıyorlar her yerde varlar. Fetöyle mücadele edenlerin çoğu hala türlü psikolojik baskı görüyor. Ak Partinin mevcut yönetimi hala Fetöcülerin elinde. Bir sürü belediye meclis üyesi hatta başkanı hala görevde. Örnek Ordu Büyükşehir Belediye başkanı Küçükçekmece Belexiye Başkanı vesaire tonla var. ihaleleri alan inşaat firmalarının yarısı hala fetöcü. Milli Eğitim Daire başkanları Fetöcü. Allah Reisi korusun..
ak partiye gelmiş en büyük yalancı işte bu adam insanların gözünün içine baka baka yalan söylüyor hiç te utanmıyor
Olğan hali uzatmak için element uyduruyorlar, güya hala bitmemiş miş, bitmesi için önce aynaya sonrada tepeden aşağı kendi partinizin içine bakın...
akp fetöyü bırak işsizlik enflasyon iki haneli ..benzin mazot doalr euroya bak ..sunlara inananların aklına sasayım gündem yaratıp yılalrımızı calıyorlar
AKP-FETO beraber yürüdük bu yollarda
İNSAN KENDİ KENDİNİ HAPSE ATMAZ %80 i fetöcü parti kim? BEN BİLMİYORUM :))))
Bizim değil sizin muhterem hocanızdı,Unutmadık merak etmeyin sandıkta soracağız bunun hesabını.( tabii oyları çalmazsanız)
HİÇ BİR CHP Lİ FETÖYÜ ÖVMEDİ SİZİN GİBİ.
bakkalından boyacısına kadar herkesi fetöcü diye rezil rüsva ettiniz .madem temizlik yaptınız kim fetöcü partinizde neden bunları millet bilmiyor ,kimi kandırıyosunuz siz.devleti babanızın ciftliği gibi kullanıyosunuz nereye kadar bu çile .ama elbet bitecek ve o çileyi siz çekeceksiniz göreceksiniz ne neymiş.
AKP yi kuran ABD cia ve Fetodur. Finans kaynağıda Fetodur AKP ye kapı kapı oy toplayıp iktidara taşıyanda fetoculardır. Kendi içlerindeki fetocuları temizlemişler "YERSEN" İktidarı kaybettiğinizde AKP deki gerçek fetocuları hep birlikte göreceğiz. O fetocular hala koltuklarındalar. Yalakalıkta birbirlerini çiğniyolar hepsi zeytin yağı gibi üste çıkıp fetocu arıyorlar. Bu millet aptal değil körde değil geçmişnizi unutmadı unutturamıycaksınız. 15 temmuz darbe girişiminin araştırılmasını niye engellediniz. Hadi buna cevap verin yeter. Veremezsiniz. Hepiniz kirlisiniz.
Diğer Haberler