AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş'tan Trump'a tepki

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, ABD Başkanı Trump'ın Türkiye'ye yönelik skandal sözleri için "Trump’ın sözleri her bakımdan hastalıklı bir açıklamadır" dedi.

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş'tan Trump'a tepki

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, ABD Başkanı Trump'ın Türkiye'ye yönelik skandal sözlerini değerlendirdi.

"HASTALIKLI BİR AÇIKLAMA"

Başkan Trump'ın Türkiye hakkındaki tweetleri için "Her bakımdan hastalıklı bir açıklama" ifadesini kullanan Kurtulmuş, söz konusu sözlerin kabul edilemeyeceğini söyledi.

Ülke TV'de bir yayına katılan Kurtulmuş ayrıca, CHP'nin son dönemdeki açıklamalarına değinerek, "CHP oynanan büyük oyunu görmüyorsa söylenecek söz yok. CHP, HDP ile iş birliğini nasıl içine sindirebilir?" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
"HABİL İLE KABİLDE KARDEŞTİ" DEDİĞİN GÜNLERİ UNUTMADIK "HARUNDUN KARUN OLDUN" NUMAN!!!
Hayırdır!!! Pensilvanyanın Sesi Radyosu yayınamı başlamış..
Bu Numan Akp ye neler derdi eskiden.İlk önce kendine baksa.Komik oluyor.
adamsın
Chp Hdp iş birliği evet olmaması gereken bişey sindirilemeyecek bişey.Peki Numan Paşa sen taktik ver Chp'ye Akp'ye katılmadan önce yerden yere vurduğun Akp'yi ve RTE'yi nasıl içine sindirdin? Hepiniz aynısınız siyaset=yalan hep kaybeden vatandaş
Akparti sırtını PKK ya mı yaslamış .. Siz gidinde vekilinizin bahsettiği "Milli Görev" i yerine getirin.. mümkünse Atatürk heykellerini yıkmadan dikin Apo heykellerini..
Ne yazık ki, Dünya' yı hasta ruhlu insanlar yönetiyor.. al birini vur ötekine !
boşver ! Siz asıl CHP li vekilin bahsettiği"Milli görev"e odaklanın.. sırada nevar? Atatürk heykellerinin yanına APO heykelleri dikmekte varmı? Sonuçta Milli görev algınız çok ileri düzeyde.. Biz size; "Siz önce gidinde Atatürk ün partisini kurtarın PKK' nın elinden.. Memleket Meseleleri Sizin Harcınız Değil!" derken şakamı yapıyorduk sanıyordunuz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler