AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'den Memduh Büyükkılıç açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın istifa edeceği şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'den Memduh Büyükkılıç açıklaması

AK Parti'li Mehmet Özhaseki, Kayseri'de partisinin Kocasinan Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Burada konuşan Özhaseki, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen AK Parti'li Memduh Büyükkılıç'ın istifa edeceği şeklindeki iddialara değindi.

'BİRAZ DÜRÜST OLUN...'

Bu tür iddialara gülüp geçtiklerini kaydeden Özhaseki, şöyle konuştu:

"Memduh Bey güya hastaymış ve istifasını sunmuş. Güler misiniz, ağlar mısınız? Biraz dürüst olun ve algı operasyonlarını bırakın. Memduh Bey ile 40 yıldan beri arkadaşız. O günden beri gayretine, dürüstlüğüne, çalışkanlığına, dava adamlığına Allah için şahidim. Bir taraftan da sporcu kimliği var. İçinizde Ali Dağı'na haftada 3-4 kez çıkan kaç kişi var? Sağlığı yerinde Elhamdülillah. Güya bana, 'Ben hastayım, gideyim' demiş. Nasıl bir yalandır böyle, neden söylenir? Dedikodulara baktığımız yok aslında. Bu yalanlar aramızda espri konusu oluyor ve gülüp geçiyoruz; ama tek üzüntümüz bir hemşerimizin bu yalanlara inanması olur."

072d1af7623cd56b651b777dfe75a34e

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
İŞTE GENE PATLAYAN BİR CHP YALANI ELLERİNDEN BAŞKA BİR ŞEY GELMİYOR HİÇLİĞİN EN DERİNLERİNDE YAŞIYORLAR
yazık kendiniz feto ile kol kola sonra chp fetocu apo ile barzani ile yanyana chp pkk lı yavuz hırsız ev sahibini bastırır
@sahinaltinkaynak Ahhhhh Şahin kardeş sizi Fetö aldattı, Pkk aldattı, önüne gelen aldatıyor şimdi de özhaseki aldatmaya çalışıyor.Başkan hastayım demedi yoruldum demedi orası özhaseki tarafından çarpıtılıyor sen aldanıyorsun çünkü araştırma yok sizde. Memduh Büyükkılıç, belediyenin mali tablolarını inceledikten sonra bu şartlarda hizmet etmenin mümkün olmadığını ve acil paraya ihtiyaç olduğunu söyleyerek istifa ediyor.
@sahinaltinkaynak artık aynı seylerı yazmaktan skılmadınızmı
bu atıp tutan vede kaybeden değilmiydi
hayali köprü yapımcısı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler