AK Parti Kongresinde Trump'ın ruhu dolaşıyordu!

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü "Trump'ın ruhu dolaşıyordu" başlıklı yazısında, dün düzenlenen AK Parti Kongresine ilişkin notlarını paylaştı. AK Parti Kongresine değinen Selvi, kongrede Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Trump'a 'adrese teslim mesajlar' verdiğini yazdı.

AK Parti Kongresinde Trump'ın ruhu dolaşıyordu!

Trump’ın Erdoğan’ı hedef aldığı bir dönemde yapılan kongrede partililerin pankart ve sloganlarla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında oldukları mesajını verdiklerini belirten Selvi, yazısında şu ifadeleri kullandı:

"ABD ya da Trump da demedi ama Erdoğan’ın mesajlarının hedefinde Trump vardı. Kongre salonunda ise Trump’ın ruhu dolaşıyordu. Erdoğan, Trump’a yönelik adrese teslim mesajlar verdi. “Biz soysuzlara zağarlık yapmak yerine meydan okuyoruz” dedi. “Birileri bizi ekonomiyle, yatırımla, kurla, dövizle, faizle, enflasyonla tehdit ediyor. Biz de diyoruz ki 'Oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz' diye seslendi.

20180819_2_31999976_36531074_Web

Erdoğan, “Zahirde bize stratejik ortak gibi gözüküp de attığı her adımla bizi stratejik hedef haline getirmeye çalışanlara teslim olmadık, olmayacağız” dedi. Cumhurbaşkanı, stratejik hedef tabirini ilk kez kullandı. Daha önce, stratejik ortaklığı ön plana çıkarırdı." [Yazının devamını okumak için TIKLAYINIZ]

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Arkadaşlar ülkeyi tek başına 17 yıl yöneteceksin üretim yerine tüketim politikası güdeceksin olan fabrikaları satacaksın yetmezmiş gibi ülkeyü muhalefet ve abd yönetiyormuş gibi yalandan sataşacaksın ak trolleri gazlıyacaksın damadıda bakan ülkeyide Aile şirketi yapacaksın ne güzel be başarısızlığının bedelini yaptığın devaülasyonla halka ödeteceksin ve sen hayali düşman yaratıp bedel ödemekten kaçacaksın yok öyle yağma böreği İstifa ederek bu zararın bedelini Tayyipte ödemeli 100 tl nin değeri oldu 65 tl bunu sadece halk değil sende ödemelisin diye düşünüyorum
ihale trumpa kaldı .
Yav git Trumpa söyle millete neyin masalını anlatıyon
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler