AK Parti milletvekili kaza geçirdi

AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan trafik kazası geçirdi.

AK Parti milletvekili kaza geçirdi

Alınan bilgiye göre, Aslan ile AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, milletvekilinin danışmanı Ahmet Altunöz'ün içinde bulunduğu, Ömer Gündoğdu idaresindeki 06 ZA 650 plakalı otomobil, Üzümören beldesi yakınlarında bir otomobille çarpıştı.

Kazada yaralanan olmazken, araçlarda hasar oluştu.

Aslan ve beraberindekilerin, bayramlaşma programına katılmak üzere Artova'dan Zile'ye gittikleri öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
Diktatörlüğün ağası CHP zihniyetidir.Suriyede 100 bin kişiyi öldüren Baasçı yoldaşlarına diktatör diyemeyen despot CHP kafası Menderes'e,Özal'a da Diktatör demişti. CHP'yi muhalefete mahküm bırakırsan diktatörsün.
IRAKTA AMERİKALI ASKERLERCE ÖLDÜRÜLEN BİNLERCE KİŞİYE SES ÇIKARMAYAN.HATTA ABDLİ ASKERLERİN EVİNE SAĞ OLARAK DÖNMESİ İÇİN DUA EDEN TAYYİP NEDİR?SİZ NEDEN MENDERESİ SEVER OLDUNUZ.VATAN HAİNLERİNİ SEVMEK SUÇTUR.
tüh ya uzuldum saglam cıkmıs aractan.olan bosu bosuna araclara olmus.neyse umarım bırdahakıne hakettıgın gıbı parcalara ayrılırsın
Öyle milletin anasına bacısına küfür etmekle olmuyor işte
Küçük bir uyarı gelmiş eğer gerçekten Allaha inancın varsa
Yorumlara bakıyorum da.... Bu millet vekilini eleştirenlerin hepsi de bir insanın ölmesini isteyecek kadar zıvanadan çıkmışlar ve utanmadan da bu millet vekilini eleştiriyorlar, eee siz ondan betersiniz, bir insanın trafik kazası geçirmesine sevinip ölmesini isteyebiliyorsunuz. haa demek ki neymiş, iğneyi önce kendinize batıracaksınız, biz neyiz diyeceksiniz. AYNAYA BAKIN AYNAYA, UTANMANIZ YOK NASIL OLSA.
BİR İNSANI SUÇSUZ YERE İÇERİ ATANLAR VE ONLARA SEVİNİP GÖBEK ATANLAR UTANIYORMUKİ.İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAYAN HAYVANLARA BAKIP,İNSAN OLDUĞUMU HATIRLIYORUM.VE SİZİN GİBİLERLE AYNI HAVAYI SOLUDUĞUMUN İÇİN İSYAN EDİYORUM.
bu kadar beddua alan küfür yiyen birine haktır
büyük geçmiş olsun aslan yiğit alperen adam.tüm türkiye bilsin ki seni sevmeyen erbaalılar alevi olduklarından seni sevmezler tıpkı tüm türkiyedeki alevi TGB lilerin erdoğanı ve akp yi sevmedikleri gibi.sahi bu aleviler akp yi niye sevmez?bir alevi bunu açıklasın.
sayın millet vekilim gecmiş olsun allah tekrarını göstermesin size birşey olmamış ya bu kazada ergenekoncuların parmagı olabilir dikkatli olun
islamda,hiç kimsenin kaza yapmasına sevinilmez.Bu duygu cahiliye temsilidir.
Bi şey olmamış Yezide arabada hasar varmış
zeyit beye 4-c li madurlardan geçmiş olsun bir verdiği vamış önüne gelmiş inşallah 4-c ye kadrolarını da verirler
Kadınların ahı tutmuştur
ŞÜKÜR YARADANIMA. ÖLDÜ DEĞİL Mİ? HADİ ÖLDÜĞÜNÜ SÖYLEYİN BANA.
islamda ,hiç kimsenin kaza yapmasına sevinilmez.
tokatlılar hep makarnacı özellikle reşadiye
ben tokat erbaa lıyım keşke ölseydi
Olmaz onlara bir şey. Arabalar son model , sağlam ötesi. Olan vatandaşa olur.
öyle kadınlara hakaret edermi Allah cezasını vermiş ohhhh olsunnn çok sevindım.....
GEBERSİN SÜTÜ BOZUK HİÇ DEGİLSE BİRİNDEN KURTULURUZ NAMUS YOKSUNLARININ
allahın sopası yok..
Geçmiş olsun
Allah'ın takdiri. Geçmiş olsun.
allahın sopası yokki.. anlarsa tabi....
cumhuriyet mitingleri organizatörü Prof. türkan saylan Annesinin adı : Lili Mina Raiman - 1936 DEDESİNİN İSMİ RABER RAGMAN Cumhuriyet ve taksim mitingleri düzenleyicisi eski van ünv rektörü;Yücel Aşkın: Dedesinin ismi Agop lakabı şeker agop hristiyan ermeni asıllı cumhuriyet mitinkleri ve taksim eylemleri organizatörü Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Alıcı, dedesinin ismi Ohanis hristiyan. Ergenekon sanıklarını ve eylemlerin başındakileri araştırın. sonra konuşun bunun gibi onlarca var. sizce tesadüfmü. tımes in The ekonomistin haberleri. hepside misyoner..inanmayan araştırsın.
mazlumun ahı aheste çıkıyor galiba.
boru değil borusan 2013 BMW gariban arabası olsaydı paramparça olmuşlardı
geçmiş olsun ...
gitmiş mi ülkemden bir pislik.
Arabalar sağlam olunca birşey olmaz korkmayın.
Kimbilir nelerin bedelini ödüyorlardır!
Anavatan Partisinin vekilleri de hep böyle durumlarla karşılaşmışlardı. Yine de insan olarak böyle bir durumla karşılaşmalarına gönül razı olmaz. geçmiş olsun. Her ne kadar Akp yi asla istemesemde söz konusu insan olunca insan kendisini geçmişolsun dileklerinden vazgeçiremiyor ama onlar için söz konusu vatan olsa da satmaya bölmeye parçalamaya and içmişler. Gezi Parkı direnişlerinde ölen çapulcu arkadaşlarımı düşünüyorum da bu adamlar Allahın ilahi takdiri ile bir gün karşılaşacaklardır
ALLAHIN ADALETİ BÜTÜN ZALİMLERİ VE HAK YİYENLERİ SARSIN O EN İYİSİNİ YAPAR YAPILAN BÜTÜN ADELETSİZLİKLERİ ADELETLİ OLAN ALLAHA HAVALE EDİYORUM.
Ne desek boş...
feci12 sen haberleri karıştırdın herhalde lütfen oku öyle yorum yap
Diğer Haberler