HABER

AK Parti'ye katılan Mehmet Ali Çelebi'nin annesinden gündem olan sözler: Onurlandım, gururlandım

AK Parti'ye katılan Mehmet Ali Çelebi, gündemden düşmüyor. Çelebi'nin flaş kararı sonrası hem destek hem de tepki gelirken bu kez annesi Rukiye Çelebi'den gündem olan açıklamalar geldi. Oğlunun kararı sonrası duygularını ifade eden anne Çelebi, "Oğlum milli cepheye geçtiği için çok sevindim" dedi.

Geçtiğimiz yıl CHP'den istifa ettikten sonra Memleket Partisi'ne katılan, daha sonra ise oradan ayrılan bağımsız milletvekili Mehmet Ali Çelebi'nin AK Parti'ye katılmasının yankıları sürüyor. Flaş karar sonrası siyaset dünyasından hem tepki hem de destek mesajları verilirken bu kez açıklama annesi Rukiye Çelebi'den geldi.

Videoyu çeken kişinin "Hayırlı olsun" demesi üzerine duygularını ifade eden Rukiye Çelebi, çok sevinçli olduğunu söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

"ONURLANDIM, GURURLANDIM"

Çok sevinçliyim. Bir anne olarak çok mutluyum. Oğlum milli cepheye geçtiği için çok onurlandım, gururlandım, çok sevindim. Oğluma, milli cepheye geçtiği için bütün haklarımı helal ediyorum. Allah sağlığını bozmasın. Bundan sonra Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yanında ve arkasındayız.

ryktlu

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler