AK Partili vekilden şaşırtan çıkış

Zafer Haftası törenlerini eleştiren AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün, "Bu kadar tören, bu kadar tören, bu kadar tören. Nereye kadar? Ömrümüz boyunca bunları mı yapacağız?" dedi.

AK Partili vekilden şaşırtan çıkış

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nın 44’üncü İl Danışma Meclisi toplantısı, Yeni Belediye Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti. Toplantıya, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün, Afyonkarahisar Belediye Başkanı AK Partili Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel ile parti üyeleri katıldı.

ZAFER HAFTASI YORDU

Danışma Meclisi’nde konuşan Milletvekili Halil Ürün, Zafer Haftası dolayısıyla Afyonkarahisar’daki yoğun tören programını eleştirdi. AK Parti teşkilatının başkan seviyesindeki üyelerinin Zafer Haftası nedeniyle fevkalade yorulduğunu belirten Ürün, "Belediye başkanımız, il başkanımız, il genel meclisi başkanımız, törenden törene koştuk. Bunlar da inşallah bir kısım gelişmelere vesile olacak önümüzdeki yıllarda. Her gün gelişmeye devam ediyor. Değişim ve gelişim, hayatın kendisinde var. Törenler konusunda da inşallah önümüzdeki yıllarda müsbet gelişmeler olabilir. Bu kadar tören, bu kadar tören, bu kadar tören. Nereye kadar? Ömrümüz boyunca bunları mı yapacağız? Kısmen düzelmeler var, ama inşallah ileride daha da düzelecek törenler konusu" diye konuştu.

’MUHTAR BİLE OLAMAZ’ MANŞETİ

2001 yılında AK Parti kurulurken büyük zorluklarla karşılaştıklarını, ancak tüm zorlukları birlik, beraberlik ve iyi niyetle aştıklarını aktaran Ürün, basın kuruluşlarının yayınladığı haberlere de gönderme yaptı. 2001 yılında bütün ilçelerde, belde teşkilatlarında çok ciddi sıkıntı çektiklerini, ’AK Parti’nin önü kapalı’ eleştirisinin dile getirildiğini, bazı gazetelerde Başbakan Erdoğan hakkında ’Muhtar bile olamaz’ diye manşet atıldığını kaydeden Halil Ürün, şöyle konuştu:

"Ve yine en çok seyredilen günlük magazin televizyonları, her gün bizim aleyhimize konuşuyorlardı. Çok satan gazeteler, bizim aleyhimize konuşuyorlardı. Sadece 2001’de başlamamışlardı ki konuşmaya. Sayın genel başkanımızın 1994’te İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne aday olduğumuz günlerden başlamışlardı. Habire aleyhinde yazıyorlardı, habire aleyhinde yazıyorlardı. Medya, sayın Başbakan’a şu cümleyi kurdurdu: Biz bugünlere manşetlerle mücadele ederek, manşetlere rağmen geldik."

MANŞETLER SEÇİMİ ETKİLİYOR

Gazetelere atılan manşetlerin seçim dönemlerinde etkili olduğunu öne süren Ürün, buna örnek olarak da 1999 yılındaki genel seçimlerde Demokratik Sol Parti’nin yüzde 21 oy almasını gösterdi. Ürün, "Peki manşetler hiç mi etkilemiyor bu toplumu? Öyle bir etkiliyor, öyle bir etkiliyor ki maalesef. İnsan etkilenen ve etkileyen bir varlıktır. Arka arkaya sürekli görüntüler yayınladığınız zaman televizyonlardan, gazetelerden, manşetlerden aynı yönde çakışan fikirler ifade ettiğiniz zaman insanlar etkileniyor. Ben bu medyanın en büyük etkinliğini 1999 seçimlerinde gördüm. 1999 seçimlerinde, hiç alakasız bir parti, Demokratik Sol Parti, yüzde 21 oy aldı medyanın etkisiyle. Bir sonraki seçimde yüzde 1 bile alabildi. Medya seçimleri böyle manipüle edebiliyor. Bir kısım insanlar, ’Muhtar bile olamaz’ derken niyetlerini söylüyor. Onlar istiyorlar ki bu millete hizmet edecek kişiler, muhtar bile olamasın. Bir de bu milletin gerçek fertleri var" diye konuştu.

’AYAK KOKUSUNDAN BELEDİYEYE GİREMİYORDUK’

AK Parti İl Danışma Meclisi’nde belediye başkanları adına konuşan Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala ise AK Parti’den önceki belediyecilik anlayışını ilginç bir şekilde anlattı. Pala, şöyle konuştu:

"Bizden önceki yıllarda sanki Afyon bizim ilimiz değil, Emirdağ Afyon’un ilçesi değildi. Biz çok garip kalmıştık. İnanın ben belediye başkanı olarak seçildiğimde belediye binasına emin olun ayak kokusundan giremiyorduk. Teksas kapısı gibi kapıyı tepikle açıyoruz. Belediye birimlerinin içerisinde doğru dürüst adam ve mevki yoktu." (DHA)

günün haberleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
BU BİR SAVAŞTIR. DİNİ İNAÇLARI İÇİN YAŞAYANLARLA, DİNİ KENDİ MENFAATLERİ İÇİN KULLANANLARIN SAVAŞIDIR.ŞU AN DİNİ ÇIKARLARI İÇİN KULLANMAK REVAÇTADIR.sECCADELERİNDE DOLAR RESMİ OLANLAR RAĞBETTEDİR.BU İNSANLAR İÇİN NASIL DEMOKRASİ BİR ARAÇSA DİN DE BİR ARAÇTIR.AMAÇ KESEYİ DOLDURMAKTIR.YOKSA YILLARCA DİNE BASKIMI VARDI.CAMİLERE GİRİŞ,HACCA GİTMEK YASAKMIYDI.SADECE TARİHTE SÜMERLERDE OROSPULARIN GİYDİĞİ TÜRBANI GİYMEK YASAKTI.Kİ BU YASAK TA DOĞRUYDU.TÜRBANIN TARİHİNİ İYİ BİLEN ASLA TÜRBAN TAKMAZ.TAKAN DA CAHİLDİR ZATEN. ÖRTÜNMEK AYRIDIR.KİMSE ONA KARIŞMAZ.ANALARIMIZDA BAŞIDA ALYAZMA İLE ÖRTÜKTÜ.
Sayenizde her yer doğru dürüst adam ve mevkiyle doldu bıyığım da çıkıyor ki bende memur olsam adam gibi bir mevkiye. Bakalım daha ne kadar sabredecek milletimiz bu küstahlıklara. Cahil cesaretimi yoksa cehaletten alınan cesaretle mi bu milletin milli bayramlarına bile dil uzatabiliyorsunuz aklım almıyor.
MAŞALLAH SÜPER SABIRLILARMIŞ İÇYÜZLERİ ANCAK 11 SENE DAYANABİLDİ. TAKİYYE TECRUBESİ. NEDEN YALANSIZ RİYASIZ OLAMIYORLAR Kİ. NEDEN HALKI İLLA KANDIRMAK ZORUNDALAR Kİ. MÜSLÜMAN YALAN SÖYLEMEZ MÜSLÜMAN ADİL OLUR. MÜSLÜMAN İKİ YÜZLÜ OLMAZ. PEKİ YA BUNLAR KİM. DİN TÜCCARLARI.. BOŞUNA DÜNYA KADAR YANDAŞ MEDYA OLUŞTURMAMIŞLAR. HALKI NASIL ETKİLEDİĞİNİ BİLİP DEVLET GÜCÜ VE RÜŞVETLE HANGİ KANAL AÇILSA BUNLAR. BİR DE ALEYHLERİNE BİR ANKET OLDU MU CANINA OKUYORLAR O ŞİRKETİN. SAHİ YA SİZİN DİNİNİZ MEHZEBİNİZ NE . İSLAMLA HİÇ UYMUYOR DA.
İSLAMDA TAKİYYE YOKTUR.TAKİYYE RİYA DEMEKTİR.RİYA DA İSLAMDA ŞİRKTİR.YASAKTIR.HARAMDIR.TAKİYYE HRİSTİYANLIKTA MİSYONERLERİN TEMEL YÖNTEMLERİNDEN BİRİDİR.VARIN GÖRÜN SİZ BUNLARIN HALİNİ İŞTE.BATIL VASITALARLA HAKKA GİDİLMEZ.ZATEM BUNLARIN DİNLE ALLAHLA BİR ALAKALARI DA YOKTUR .""BU BİR SAVAŞTIR. DİNİ İNAÇLARI İÇİN YAŞAYANLARLA, DİNİ KENDİ MENFAATLERİ İÇİN KULLANANLARIN SAVAŞIDIR.ŞU AN DİNİ ÇIKARLARI İÇİN KULLANMAK REVAÇTADIR.sECCADELERİNDE DOLAR RESMİ OLANLAR RAĞBETTEDİR.BU İNSANLAR İÇİN NASIL DEMOKRASİ BİR ARAÇSA DİN DE BİR ARAÇTIR.AMAÇ KESEYİ DOLDURMAKTIR""
BİR KEZ DAHA CUMHURİYETİ bize emanet eden ATATÜRK ve onun SİLAH ARKADAŞLARINI- yani benim atalarımı -saygıyla anıyorum. Ülkemin CUMHURİYET BAYRAMI'NI en içten dileklerimle kutluyorum. Çevre ülkelerde olanları gördükçe ATARÜRK'ÜN büyüklüğünü ve ileri görüşlü olduğunu anlıyorum. Teşekkürler ATAM.
sayın vekil ben zaten dinarlıyım o sebepten alınmadım ama . sana özgürlüğünü bahşeden ve şehadet şerbedini içmiş şehitlrimiz için yapılan bu bu törenler i eleştiriyoesunuz .eger o şehitler senin gibi düşünselerdi ,şimdi sizerede ve ne şartlarda olurdunuz bunu bir düşün,sana silahmı çevirdiler bu törenlere gitdiye. madm istemiyorsun gitme yarın seçimlerde de seçmenine söyle lütfen.ben otuz ağustos törenlerini sevmiyorum şehitlere saygı durmayacagım diye,afyondan çıkmış olmanada pes. sen gerçek afyonlumusun acaba merak ettim
İşin ne, çok mu yoruluyorsunuz koltukta otururken? O bayram dediğin herkesin atasının içinde olupta kazandığı bir zafer. Millet iradesi ile kazanılmış bir zafer. ABD bağımsızlık gününü tüm ülkede kutlar. Gündüz törenler olur akşam üstüne konserler eğlenceler olur. 'Zaferimizi ve bağımsızlığımızı'' kutlamayacaksak neyi kutlayacağız. Milletvekilimiz Osmanlıcı matıkla bir yere gidilmeyeceğini anlaman lazım, daha biz planörlü uçakla uğraşıyorken adamlar uzayda geziyor. Neyin kafasındasınız? Osmanlı o kadar muhteşemdi de niye yıkıldı? Geçmişte yaşamayı bırakın, bugüne ve geleceğe bakın.
Ayak kokusunu boş verin istanbulun göbeğinda insanlık ayıbı yaşanıyor..Belediyenin önü arkası bahçesi evsiz insanların açık hava barınağına dönmüş.. istanbul büyük şehir belediyesinin önündeki parkta sabah 07 de parkta banklarda çimenlerde yatan yaklaşık 50 kişi saydım yaşlı genç çoluk cocuk onlarca insan aç ve sefil halde ve kimse görmüyor bunları yukardaki gibi yobazlar da atıp tutuyor 3 maymunu oynuyor belediyelerde insanlık ölmüş ruhuna fatiha...
çok şaşırmadım canım...
Bu zevata bu kanuşma hakkı veren Ülkemizin Kurtuluşu için yapılan savaşların kahramanlıkları; gazi ve şehitlerimizin anısına düzenlenen bu törenlerden rahatsızlık duymak kendini Türk hisseden ve Türküm diyen insanı rahatsız etmez bunların seceresine bakın anadoluya 100-120 yıl önce göçen çakmalardan başkası değildir. ne geldiyse çakmalardan ve dönmelerden geldi şu anki yaşadıklarımız, duyduklarımız ve duymak istemediklerimiz.. Birde burası Afyon Karahisar belediye kapısının tepikle açılması bence olagan bir olaydır, kültürsüz ve kaba insan bu hareketi yapar orası teksas değil anadolu toprağı.
hiç şaşırmayın, önce para, sonra para ve sonra yine para, varsa para herşey mübah, vatan için şehit olanlar, 30 ağustos, 29 ekim, 19 mayıs, 23 nisan olmasın, türk gençliğine hitabe olmasın, vatan olmasa da olur, önce para olsun, tören akıllarına bir gün törenle istiklal marşını mı ezberletileceği geliyor acaba, bu anadolu toprakları 14 bin yıl öncede türk toprağı idi ve adı ana yurt anlamında anadolu idi, bu topraklar çooook para sevenleri gördü, birgün tarih tekerrürden ibaret olacak ve yine bir kurtuluşu daha görecektir.
A.K.P.DEN BEKLENEN YORUMU YAPMIŞ ŞAHIS.BUNLARDAN BAŞKA NE BEKLENİRDİKİ.???
KARAKTERSİZ ADAM SENİN ZORUNA GİDİYORSA SEN KUTLAMA.NEDEN KARŞI ÇIKTIĞINI ANLAMADIM AMA MANTIK YÜRÜTEYİM AFYON İŞGAL ALTINDAYKEN ECDADIN SİZİN TABİRİNİZLE GAVURLARLA FAZLA HAŞIR NEŞİR OLDU HERHALDE...BEN AFYON BOLVADİNDE OKUDUM NADİRDE OLSA SENİN GİBİ YOBAZ ZİHNİYETLER GÖRDÜM...LAF OLSUN DİYE KONUŞAN BAL KABAKLARI SEN MİLLET VEKİLİ OLARAK BAYRAMLARA KAFAYI TAKACAĞINA İLÇENDEKİ ÇİFTÇİN,VATANDAŞININ SORUNLARINI MEDYADA DİLE GETİR...
evet ömrünün sonuna kadar bunlarla yüzyüze kalacaksın. aslı TÜRK olan bunlardan rahatsız olmaz, aksine gurur duyar. kimliğinizi belli ediyorsunuz siz bu söylemlerle. bu çekememezlikle, bu intikamla, törenlere mahkumsunuz. sizin bu isyanınızı gördükçe biz keyiften uçuyoruz. yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, yaşasın Mustafa Kemal ATATÜRK.
dini bayramlar kutlanıyor ama millilere niye karşı çıkıyorsunuz?! Atatürk karşıtı dinci yobazlar sizi ! her ülkenin kendine has kurtuluş günleri şenlikleri milli bayramları var zaten türkiye her konuda (Atatürk zamanı hariç) geri kalmış bir ülke millileri de kaldırsınlar ohh hiç ülkemize benliğimize ait bizim diyebileceğimiz hiç bir şey kalmasın oldu canım valla. herkes kabul etsin erdoğan en fazla bir 15 sene daha var sonra geberir gider kimse de hatırlamaz onu şeriatçiler dışında hatırlanırsa da diktatör olarak tüm dünya Atatürk ve Atatürkçüler tarafında (şeriatçiler hariç) :)
millet 60 yaşına kadar çalışıp " emekli olacağım, bir ev alabilsem bari" diye düşünürken sen kıyak emeklilikten yatış pozisyonunda evde kumanda arayacaksın, maaşı tıkır tıkır alacaksın sonra da maaş aldığın sisteme" nereden çıktı bu tören diyeceksin"
bencede törenler azaltılmalı ve mesai saatini etkilememeli.okulda öğrenciler bile törene aylarca önce başlıyor eğitimleri etkileniyor işyerleri iş gücü zararına uğruyorlar.dini bayramlarımız gibi 2 önemli resmi ortak bayramımızda tatil olsun diğerlerini tatil yapmadan kutlayalım.törenlerin devlete çok büyük maliyeti vardır arkadşlar.tatil yapmadan gerekiyorsa adıda bayramsa mesai saati dışında kutlayalım.bayramdan çok tatili kutlar duruma gelmişiz.olayı bu yönden değerlendirip siyaseten düşünmeden analiz edelim.
törenleri kaldıralım tamam. mali yükü çok. parti ödeneklerinin. o şaşalı mitinglerde harcanan paranın nekadar olduğunu, çekişmeye giren partilerden dolayı yapılan refarandumda harcanan paraların nekadar olduğunu biliyormusun. bunlara para var milli beraberliği arttıran günleri anımsamaya para yok niye , Atatürk getirdi diyemi acaba diye sorar insan.
ne eğitimi etkileniyor ya bi 19 mayısta o kadar büyük organizasyon yapılıyor aylar öncesinden hazırlanılıyor.Özel sektör zaten çalışıyor sen neyin kafasını yaşıyorsun bir şeyler değişmeli ise bu milletin yan gelip yatarak devleti soyarak veya vergiden kaçırarak daha çok para kazanma hırsının önüne geçmek için bir şeyler söyle bu ülkenin sorunu resmi tatiller değil bu tür zihniyetlerdir...
kendı torenını kutlamayan elalemın esırı olur onun torenını kutlar allah senın gıbı olmayan beyınlerıyle yorum yapanlardan uzak tutsun bu mılletı
doğru söylüyorsun kardeş ramazan bayramında da kurban bayramında da tatil olmasın bu bayramlarda devlet daireleri kapanıyor çalışmıyor iş gücü azalıyor esnaf bayramlaşmak için dükkanlarını kapatıyor yine iş gücü azalıyor doğal olarakta devletimiz zarara uğruyor bence bu bayram tatillerini hep kaldıralım mesai saatinden sonra bayramlaşırsınız böylece devletimizde zarara uğramamış olur....:) nasıl bir mantık bu senin ki arkadaş ya bağımsızlığımızı ilan ettiğimiz bir bayram bu
Bu zihniyet yakında anıtkabiride kaldırır,, zaten beyinlerinin sinir uçlarında anıtkabir ve Atatürk heykellerini yıkmak var.Bu adamlara artık dur denilmeli,dedikleri gibi sandıkta bunlara gereken ders verilmeli.Yoksa bu güzel vatanın sonu çok kötü, bir taraftan akp bir taraftan pkk bu ülkeye çok yazık.
noldu zorunamı gitti dayıı ? seçim zamanı sokak sokak, köy köy dolasmayı biliosun dimi ? o zaman yorulmuosun cünkü sonucunda para babası oluosun ! lan ne adamlarsınız be ? normal bi insan devletin milli bayramlarıyla gurur duyar, bunlar bitirmeye çalısıyor !
YAZIKLAR OLSUN CUMURİYET OLMASAYDI SENDE OLMAZDIN HANGİ GAVURUN SIĞIR COBANI OLURDUN
SÖYLEYECEK SÖZ,HİSLERİMİ İFADE EDECEK KELİME BULAMIYORUM...HER ÜLKENİN,DEVLETİN,MİLLETİN MİLLİ,DİNİ,TARİHSEL ÖZEN ANLAM TAŞIYAN GÜNLERİ,TARİHLERİ VARDIR.BUNLAR SÜREKLİ ANILIR,YADEDİLİR VE CANLI TUTULUR Kİ BİRLİK BERABERLİK HİSSİ,"BİZ" HİSSİ,ORTAK TARİH HİSSİ,İDEALDE BİRLİK HİSSİ PEKİŞTİRİLSİN VE CANLI TUTULSUN.BU ÜLKEDE ARTIK "ATATÜRKLE,KURTULUŞ SAVAŞIYLA,TÜRKLE"İLGİLİ HERŞEY DIŞLANIR,AŞAĞILANIR OLDU.HAKARETE MARUZ KALIR OLDU.NE KADAR ÜZÜNTÜ VERİCİ VE TİKSİNDİRİCİ.TEK TESELLİM MİLLETVEKİLLERİMİZİN MECLİSTE TÜRK MİLLETİNİN HUZURUNDA "N-A-M-U-S VE Ş-E-R-E-F"LERİ ÜZERİNE YAPTIKLARI YEMİNDİR :)!?
allah belanı versin insan suratı varmı yobazda.
Yapacaksın Türkiye varolduğu sürece Milli Bayramları kutlayacaksın . Vay be Vekil dediğimiz adamın sözlerine bakın . Hala bir kesim uyanmıyorsa yazık valla yazık
Böyle vatan hainlerini sığır çobanı yapacaksın ,bu adi insan tarihini,kültürünü bilmeli.Hiç bir Atatürkçü çıkıpta bu ne yahu her sene kurban bayramı yapacağız dedimi,demezde çünkü bizle dini ve milli zenginliklerimize bağlıyız.Buna oy veren cahillere de yazık,bunlara iki sığır versen güdemez bari konuşma.
bunu söyleyen hemde afyon vekili.kurtuluş savaşını en yoğun yaşayan bölgelerden biridir afyon.bu törenler milli duyguları diri tutmak,o günleri bir daha yaşamamak adına,yeni kuşaklara hatırlatmak adınadır.kime ne anlatıyosun ya.milli duygudan,heyecandan yoksun insanlara.sizin partinin vekili değilmiydi bir tv proğramında kurtuluş savaşı falan olmadı hepsi uydurma bunların diyen.allah sizi ıslah etsin...
tabii canım ramazan bayramınıda kaldırın kurban bayramınıda kaldırın kutlu doğum haftasını kutlamayın kandiller başlı başına gereksizlik dimi sayın vekil..bana bak vekilmisin nesin adam gibi vekillik yap yada layık olduğun makama git senin gibiler bilirler o makamı...sen ne hadle bu milletin var olma değerlerini hep tören hep tören diyerek küçümsersin sen kimsin bee bu törenler bizim çocuklarımıza bu ülkenin nasıl güçlüklerler kurulduğunu anlatabilmemixin en etkili yollarından biri sen diyorsunki Türk gençliği geçmişini Atasını bilmesin zaten senin gibilerin amacıda bu, bu ülkeyi parçalamak
haklısın vatandaş tören ler olmasaydı sen zaten olmazdın. beynini kurcala o törenleri niçin yapıyorlar.
Valla diyecek kelime bile yok artık bu adamlara ve hala ısrarla bunlara gidip oy veren insanlara ama söylüyorum apo iti cıksın hapisten ona da ses cıkarmaz bizim iznsanlar bir chp li olarak gidip onun kuracagı partiye oy vericem sonra rahatlıcam 50 bin sehidimiz kanı yerde kalmadı o adamı başbakan yaptık diyecem yada bu secimlerde artık bu insanlar uyanacak yoksa artık türkiye diye birsey kalmayacak
biz bu törenleri yapmasak zaten çok unutkan bir milletiz geçmişimizi unuturuz tamamen bu törenler bir nebzede olsa bize geçmişi hatırlatır geçmişte atalarımızın nasılda canları pahasına bu toprakları koruduğunu hatırlarız.Bu vekil ve benzeri zihniyetler bizi geçmişimizden uzaklaştırmaya çalıştırıyor sanki bende böyle bir düşünceye sebep oldu...
Büyük Tarruzun başarıyla sonuçlanmasından sonra düşman, İzmir'e kadar takip edildi. 9 Eylül 1922'de İzmir'in kurtarılmasıyla yurdumuz düşmandan temizlenmiş oldu. Hain düşmanın, haksızca ve alçakça işgaline "dur" diyen ve kanımızın son damlasını akıtmadan yurdumuzu bırakmayacağımızı dünyaya ispatlayan bu büyük zaferi her yıl, 30 Ağustos günü, bayram yaparak kutluyoruz..OKUR YAZAR OLSAYDI NEDEN 30 AĞUSTOS KUTLAMALARI YAPILDIĞINI BİLİRDİ SN.VEKİL..
maaşı çekerken tıkır tıkır ,kıyak emeklilik şıkır şıkır nereden çıktı bu tören ?evde yatsaydın hacı
ölümün törensiz olur inşallah...
23 nısanı 30 ağustosu bırde Cumhurıyet bayramı sızı rahatsız edıyorsa zaten kaldırmak nıyetındesınız elınızden gelıyor nasılsa kaldırın sızde bay vekıl rahat edersınız afyon kaymağı ıle.Boşuna Afyonun kaynağı dıye tekerleme yok değilmi
iyi işte eline sağlık bişe yapmışsın kurtarmışsın emirdağı pislikten insan sağcıda olsa solcuda pislikse pisliktir bunu siyasetle alakası yoktur insansa temizdir buda sağcıda olur solcuda ha şunuda söyleyim bak arkadaşım bende ayak kokusundan camilere giremiyorum hemde bir çoğuna hemde en temiz girilmesi yer orayken allahın evi diyoruz ama oraya bile pis giriyoruz bizim insanlarımız pis malesef yapacak bişe yok mücadeleye devam sağcısıda solcusuda akçısıda temiz bir dünya için çalışacağız
atam sen rahat ol yerinde . resmi toren olmasada biz yine bayraklarla çıkarız yollara.
kimleri seçiyoruz kimler yönetiyo bizi nasıl insanlarsınız siz gözleri paradan başka bişey görmeyen yaratıkalr
iğrenç ezan sesini duyacağıma güzelim 10.yıl marşını dinlerim daha iyi
DOĞRU KARDEŞİM NE BU ÖNÜNE GELEN BAYRAM DİYOR HER KURUM KUTLAMNA YAPIYOR MALİYETNİNDEN BİHABER OLDUĞUNUZ İÇİN BOŞ KONUŞMAYIN.TÜRKİYEDE İKİ DİNİ BAYRAMDAN SONRA SADECE CUMHURİYET RESMİ BAYRAMI VAR DİĞERLERİ KALDIRILSIN BAKIN BAKALIM NE KADAR TASARRUF ELDE EDİLİYOR GÖRÜRSÜNÜZ.ÜLKEM,HALKIMIZA YAPILACAK EN İYİ BAYRAM YAŞAM KOŞULLARIN DÜZELTİLMESİ VE REFAH DÜZEYLERİMİZİN EN ÜST STANDARTLRDA OLMASIDIR.
beğenmiyorsan istifa et maaşları onbinlerce götürürken iyi.başbakanın dediği gibi yan gel yat olurmu.sen bayramlar nedir bilirmisin.yazıklar olsun .hepiniz ayni zihniyettesiniz.
1400 senedir kurban bayrami, seker bayrami, kandil vs var, resmi olanlar ise ortalama 90 senedir.yapalimmi simdi yeniden ayni yorumu?
yoruluyorsan bırak bu işi. git kazandığın paraları ye. zorlamı tutyorlar seni. bu laflarla amacın üzümmü yemek bağcıyımı dövmek. (eee senin partinde kullanılan bu atasözünü şimdi sana kullanmak yeri değilmi. cevabı belli aslında.)
Diğer Haberler