HABER

AK Parti'liler iftarda buluştu

MANİSA (İHA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Manisa İl ve İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde, milletvekilleri 3 Kasım seçimlerinden sonra ilk kez parti yöneticileri ve partililer ile biraraya geldi.

Teras 2 Restoran'da düzenlenen iftar yemeğine, Ak Parti Manisa Milletvekilleri Hüseyin Tanrıverdi, Mehmet Çerçi, Süleyman Turgut, Hakan Taşçı ve İsmail Bilen katıldı. TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın Ankara'daki yoğun iş temposu nedeniyle gelemediği iftar yemeğine partililerin ilgisi oldukça fazlaydı.

İftar yemeklerinin yenmesinin ardından bir konuşma yapan Ak Parti Manisa İl Başkanı Abdurrahim Arslan, "Ak Parti'nin 3 Kasım başarısında katkı sağladığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hükümet güvenoyu aldı, artık iş zamanı. Hükümet kendi programını uygulamak için şimdi altyapıyı oluşturmak üzere" dedi. 3 Kasım seçimlerinden sonra Ak Parti'nin cazip bir parti haline geldiğini belirten Arslan şunları söyledi:

"Ak Parti büyüdü ve cazip hale geldi. Birçok belediye başkanı partimize katılmak istiyor. Bu isteklerin 3 Kasım seçimlerinden sonra olması biraz düşündürücü. Genel Başkanımız bu konuda, 'Kapımız kimseye kapalı değil. Görevinde başarılı, sevilen sayılan belediye başkanlarına kapılarımız açık' demişti. Ama arkadaşlarımın verdiği bilgiye göre Manisa'da bu tanıma uygun belediye başkanı sayısı çok az."

Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi konuşmasında, "Türkiye'de sorunlar artık kangren hale gelmişti. 58. Hükümet bu sorunları kaldırmak ve bir daha Türk halkına yaşatmamak için ülkede yeniden yapılanmayı başlattı. İnanıyoruz ki, 3 yılda tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Hükümet programımız herkese açıktır. İsteyen programı takip etsin; hatalarımız yanlışlarımız varsa bizleri uyarsın. Türkiye için doğrusunu hep birlikte yapalım. Bizim politikamız şeffaflık ve açıklıktır" dedi.
Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Çerçi ise kavga için iktidara gelmediklerini, tüm insanları kucaklayan bir anlayışla, Türkiye'yi aydınlık yarınlara kavuşturma mücadelesi verdiklerini belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön