HABER

Akar ve Çavuşoğlu başkanlığında değerlendirme toplantısı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun bir araya geldiği heyetler arası değerlendirme toplantısında, Ege Denizi ve Doğu Akdeniz'deki son gelişmeler ile Suriye'de tesis edilmesi planlanan güvenli bölge başta olmak üzere bölgesel güvenlik ve dış ilişkiler konuları ele alındı, Türkiye'nin hak ve menfaatlerinin korunması konusundaki kararlılık vurgulandı.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan (MSB) yapılan açıklamaya göre, Akar ve Çavuşoğlu, heyetler arası değerlendirme toplantısı için Bakanlık'ta bir araya geldi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile Milli Savunma Bakan Yardımcısı Yunus Emre Karaosmanoğlu, Dışişleri Bakan Yardımcıları Sedat Önal ve Yavuz Selim Kıran'ın da katıldığı toplantıda, her iki bakanlıktan genel müdür ve daire başkanı seviyesindeki personel de hazır bulundu.

AKAR

KARARLILIK VURGUSU

Ege Denizi ve Doğu Akdeniz'deki son gelişmeler ile Suriye'de tesis edilmesi planlanan güvenli bölge başta olmak üzere bölgesel güvenlik ve dış ilişkiler konularının ele alındığı değerlendirme toplantısında, Türkiye'nin hak ve menfaatlerinin korunması konusundaki kararlılık vurgulandı.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
chp de hdp'liler ile toplantı yapsın. 1 mayısta hangi örgütlerle hangi eylemleri yapacaklarını planlasınlar.
@sprglvs28 akp ülkemizin fabrikalarını sattı feto ile kırıttı pkk ya sırıttı haburda ve Diyarbakırda meğri diye anırıldı apo itinin ayağına Devletin botu ile akpliler gitti yahudi üstün hizmet madalyasını Tayyip aldı kızını danışman damadını bakan oğlunu gemi sahibi yaptı yetmedi vatikana papa ziyareti 17 yılın sonunda patates soğan yok yav varlık kuyruğuydu değilmi hendekçileri kim korudu Devletten Tayyip korudu Allahtan kormadınız chpden korktuğunuz kadar sahi Ülkeyi sence akp değilde chp yönetiyor değilmi yaz akpnin öcalan sevgisi gör ağanla pkk arasındaki aşkı
@ayhan.findik ya boşuna cevap vermeyin bu aktrole,onlar koyun beyınli hemen unuturlar hdp ile aşk yaşadıklarını
milli savunma bakanı :) düşmana ihtiyacımız yok sen varsın yeter
mesajı berdiniz dağılın! chp'yi karalamak için elinizden geleni ardınıza koymayın kibirinizden ülke ne hale geldi bütün belediyeler borçlu ımf ile görüşün bakalım bu halka daha ne kadar eziyet edeceksiniz?
Ege de ki adalar en son Yunanistan 'ın himayesine geçmişti hala da bu sorun çözülmemiş kara parçalarımız peşkeş çekilmiştir..
lozan lâ kim verdi adaları yunana
@muspol43 sen ne içiyon ya hiçmi haberlere bakmıyon havuz medya dışında,
Geri Dön