Akaryakıt istasyonunda faciadan dönüldü

Kazakistan’da bir akaryakıt istasyonunda faciadan dönüldü. Kamyonuna motorin alan şahıs deponun ne oranda dolduğunu göremediği için kendince bir yöntem seçti. Daha sonrasında ise akaryakıt istasyonunda yangın çıktı. O anlar istasyonun güvenlik kamerasına kaydedildi.

Kazakistan’da bulunan akaryakıt istasyonunda bir şahsın büyük hatasından dolayı yangın çıktı. Kamyonuna motorin alan şahıs, deponun ne oranda dolduğunu kontrol etmek için çakmağını çakınca yangın çıktı. Depoyu aydınlatmak için ışık olarak çakmağını tercih eden kişi, başka araçlara da sıçrayan yangına sebep oldu.

Çıkan yangınla beraber kamyonun üzerindeki şahıs hemen aşağı inerken, istasyonda da panik yaşandı. Başka araçların sürücüleri yanan araçlarının yanına geldikleri sırada akaryakıt istasyonundaki aktif yangın söndürme sistemi devreye girdi. Bu sayede kısa sürede yangın söndürüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
TEDBİR BU İŞTE HEMEN AYNEN
Bu tip insanların ehliyetleri hemen iptal edilip, zeka testi ve psikolojik değerlendirmeye alınmaları gerekir. Bunda başarılı olurlarsa tekrar sınava girerek ehliyet alabilmeliler.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler