HABER

Akıl almaz cinayet!

Hapisten 1 ay önce çıktı karısının âşığını öldürdü!

Akıl almaz cinayet!
Muğla’nın Ortaca İlçesi’nde yaşayan Yusuf Yılmaz (32), cumartesi günü ortadan kaybolunca ailesi ertesi gün EmniyetMüdürlüğü’ne giderek kayıp ihbarında bulundu. Olayı araştıran polis, Yusuf Yılmaz’ın cumartesi günü S.A., ağabeyi A.A. ve arkadaşları Y.T. ile görüldüğünü belirledi. Sorguya alınan 3 şüpheli, Yusuf Yılmaz’ı öldürdüklerini itiraf etti.
**CESEDİ ÇAYA ATTI**
Habertürk'te yer alan habere göre; Yusuf Yılmaz’ın katil zanlısı olarak gözaltına alınan S.A.’nın ekimayında Ortaca’da 3 kişiyle birlikte küçükbaş hayvan çalmak suçundan yakalanarak tutuklandığı öğrenildi. Daha önce benzer suçlardan birçok kez cezaevinde yattığı öğrenilen S.A.’nın hapiste bulunduğu sırada eşi F.A. ile Yusuf Yılmaz’ın ilişki yaşamaya başladığı belirtildi. Yaklaşık 1 ay önce hapisten çıkan S.A.’nın, ilişkiden haberdar olunca cumartesi günü ağabeyi A.A. ve arkadaşları Y.T.’yi de yanına alarak, Yusuf Yılmaz’ı bulduğu ve “Konuşalım” diyerek Çaybendi’ne götürdüğü öğrenildi. Burada S.A.’nın tüfekle Yusuf Yılmaz’a 3 el ateş ettiği ve Dalaman Çayı’na attığı iddia edildi. S.A. ve beraberindeki 2 kişinin daha sonra cinayette kullandıkları tüfeği Sulungur Gölü’ne attıkları belirlendi.
**GÖLDE ARAMA YAPILDI**
Tüfeği bulmak için Marmaris’ten gelen 3 kişilik dalgıç ekibi Sulungur Gölü’nde arama yaptı. Yaklaşık 2 saat süren arama sonucunda tüfek, kıyıya 50metremesafede bulundu. 3 zanlı adliyeye sevk edildi. Yusuf Yılmaz’ın uzun süre önce eşinden ayrıldığı ve 1 çocuğunun olduğu öğrenildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön