Akli dengesi bozuk kıza bakkalda tecavüz

Samsun'da, akli dengesi bozuk kıza tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan bakkalın yargılanmasına devam edildi.

Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen davada, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde yaklaşık 3 ay önce akli dengesi bozuk J.E.'ye (33) çikolata ve meşrubat vererek 2 yıl içinde 5 kez tecavüz edip, 1 kez de sarkıntılıkta bulunduğu iddiasıyla tutuklanan bakkal Ali T.'nin (55) yargılanmasına devam edildi. Evli ve 3 çocuk babası Ali T. suçlamaları kabul etmezken, olayın mağduru J.E., psikolog gözetiminde duruşmada verdiği ifadede, "Ali amca, bakkal dükkanına gidince bana, 'Sen Ruh Salığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi oldun mu? Ben seni orada gördüm. Ben Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde hademeyim' diyerek beni kandırdı ve çeşitli zamanlarda bakkal dükkanının içindeki lavabonun yanında 5 kez tecavüz etti. Kendisinden şikayetçiyim" dedi.

J.E.'nin annesi S.C. (53) ise, kızının akli dengesinin yerinde olmadığını ifade ederek, "Kızım evden dışarı çıktığında ben balkondan kendisini takip ederdim. Evin yanında otururdu. Bir gün kendisini kaybettim. Evden dışarı çıktım ve aramaya başladım, parklara varıncaya kadar aradım. Bulamayınca eve geri dönerken kendini gördüm. Nereden geldiğini ve yoksa kendisini birinin mi götürdüğünü sorunca, 'Anne adamın biri beni alıp bakkala götürdü. Daha önce de aynı yere götürüyordu. Bana bir şeyler yaptı' deyince dünyam karardı ve polise şikayette bulundum. Cezalandırılmasını istiyorum" diye konuştu.

Duruşma, J.E.'nin kendisine yapılacak olan kötülüğün farkında olup olmadığının tespiti için rapor alınmak üzere ileri bir tarihe ertelendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler