AKP'li vekil Metin Akgün'ün kumar masasında görüntülendi! Kendini bakın nasıl savundu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Danışmanı Recep Cengiz, AKP Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün’ün kumarhanede çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. AKP'li vekil fotoğrafı; 'Bunlar bizim özel işlerimiz' sözleriyle savundu.

AKP'li vekil Metin Akgün'ün kumar masasında görüntülendi! Kendini bakın nasıl savundu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Danışmanı Recep Cengiz, AKP Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün’ün kumarhanede çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Recep Cengiz, Twitter mesajında “AKP Tekirdağ mv Metin Akgün’ün Bulgaristan’da bir kumarhanedeki eğlencesi. Tabii istediğini yapabilir, ama millete karşı dürüst olun, dürüst!” ifadelerini kullandı.

İşte o mesaj:

AKP’Lİ METİN AKGÜN: BUNLAR BİZİM ÖZEL İŞLERİMİZ

Odatv'den Caner Taşpınar'ın haberine göre, sosyal medyanın tartıştığı kumarhane fotoğrafını AKP Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün fotoğrafı doğrulayarak “O çok eski bir fotoğraf zannedersem, ben tanıyamıyorum zaten. Bunlar bizim özel işlerimiz, kim ne karışır? Onların özel işine kim, ne karışıyor? Yazıktır, günahtır. Bizi Türkiye tanır” ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 53 yorum
Hangi akepelinin boğazından helal geçiyor ki
@thepain bu vekilin yaptığına onay vermiyorum dilerim bu ve bunun gibiler AK partiden çıkarlar ama sizin gibi vatan haini domuz enikleri varkende böyleleride bitmez.
Rast gele sayın vekil
ayetle alay eden makara yapan TÜRK düşmanı PAPA çocukları TÜRK milliyetçiliğini ayaklar altına alan ihaneti rüşveti hırsızlığı belgelilere karşı YÖRÜKLER olarak AKŞENER diyoruz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler