HABER

AKP'li Başkan'dan anne-oğula dayak

AKP İlçe Başkanı Hakan Turgut'ın Şaban Yıldırımöz ile 70 yaşındaki annesi İsmihan Yıldırımöz´ü dövdüğü iddia edildi.

AKP'li Başkan'dan anne-oğula dayak

Uşak'ın Sivaslı İlçesi´nin AK Partili İlçe Başkanı Hakan Turgut ve yanındaki 6 kişiyle, Ak Parti Sivaslı Gençlik Kolları eski üyesi Şaban Yıldırımöz ile 70 yaşındaki annesi İsmihan Yıldırımöz´ü dövdüğü iddia edildi.

İddiaya göre olay dün Pınarbaşı-Selçikler yolunda saat 18.30 sıralarında meydana geldi. Şaban Yıldırımöz (22) içinde annesi İsmihan Yıldırımöz´ün de bulunduğu 64 KB 512 plakalı otomobille Pınarbaşı´ndan Selçikler´e dönerken, yolda Ak Parti Sivaslı İlçe Başkanı Hakan Turgut ve Sivaslı Devlet Hastanesi temizlik personellerinden 6 kişinin bulunduğu minibüs tarafından sıkıştırılarak durduruldu. Ardından otomobilden indirilen anne, oğul hastanelik oluncaya kadar dövüldü.

Şaban Yıldırımöz´ün 112 Acil Servisi araması üzerine olay yerine gelen ambulansla önce Sivaslı Devlet Hastanesi´ne götürülen Şaban Yıldırımöz ve annesi İsmihan Yıldırımöz yapılan ilk müdahalenin ardından Uşak Devlet Hastanesi´ne getirilerek Acil Servis Ünitesi´nde tedavi altına alındı.

AK Parti Sivaslı İlçe Başkanı Hakan Turgut´un önce kendisine ardından da 70 yaşındaki annesine yanında 6 kişiye acımadan saldırdığını ileri süren n Şaban Yıldırımöz, Annemle Selçikler´den Pınarbaşı´na giderek oradaki zor durumda olan bir aileye fitre ve zekatlarımızı verdik. Saat 18.30 sırlarında Selçikler´e dönerken AK Parti Sivaslı İlçe Başkanı Hakan Turgut ve Sivaslı Devlet Hastanesi´nde temizlik görevlisi olarak çalışan 6 kişinin bulunduğu minibüs yolda sürekli beni sıkıştırdı. Seyir halindeyken minibüsten otomobilimin üzerineEvet´ yazan AK Parti broşürleri atılmaya başlandı. Ben kurtulmaya ve solamaya çalıştıkça yol vermediler. Daha sonra önümü keserek önce beni indirip dövmeye başladılar. Yere düştüğüm sırada annemi de otomobilden çıkarıp yere savurdular. Hepsinden şikayetçiyim'' diye konuştu.

AK Parti Sivaslı İlçe Başkanı Hakan Turgut ise ``Biz Selçikler Beldesi´ne giderken Şaban Yıldırımöz, otomobili ile bizim önümüze geçti ve yolumuzu kesti. Ortada bir şey yokken ilk olarak Şaban Yıldırımöz bana saldırdı, boğazımı sıktı. Ondan sonra kavga çıktı. Ben kesinlikle Şaban ve annesine vurmadım. Biz annesine saldırmadık. Kadın zaten kalp hastası o nedenle rahatsızlanmış olabilir'' diye konuştu.

Şaban Yıldırımöz´ün şikayetçi olması üzerine Sivaslı İlçe Emniyet Amirliği´ne çağrılan AK Parti İlçe Başkanı Hakan Turgut ve yanındakilerin ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön