HABER

Albayrak'tan çarpıcı açıklamalar

Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, önümüzdeki ay yapılacak kongre için geniş kapsamlı bir liste hazırlandığını belirterek, "Kongre sonrası oluşacak yönetimde büyük ihtimalle futbol şubesiyle ben ilgileneceğim" dedi.

Eski yönetici Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi Hayrettin Kozak'ın Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlediği toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamada bulundu. Galatasaray'ın yaşadığı sıkıntılar nedeniyle duayenlerin duruma el attığını söyleyen Albayrak, "45 gün sonra kongre var. Galatasaray'ın artık kaybedecek zamanı yok. Duayenlerimiz çok ciddi çalışmalar yürütüyor. Ben de zaman zaman bu çalışmaların içerisinde yer alıyorum. Camia olarak el birliğiyle Galatasaray'ı bu sıkıntılardan kurtaracak tek bir listenin olması gerektiğini düşünüyorum. Hedefimiz tek liste olarak seçimlere gitmek. Ben de bu oluşumun içerisinde yer alacağım. Büyük ihtimalle yeni dönemde futbol şubesiyle de ben ilgileneceğim" diye konuştu.

Galatasaray'ın kaybedecek zamanı olmadığı belirten Albayrak, "Galatasaray'ın değil 2 sene, 2 gün bile kaybedecek zamanı yok. Önümüzdeki 2 seneyi Galatasaray camiasının iyi değerlendirmesi lazım. Elini değil, kellesini taşın altına koyacak bir kadro lazım, Galatasaray'a hizmet etmek için. Geniş kapsamlı bir liste oluşturuldu. Galatasaray'a çok faydalı bir liste olacak. Her şey birkaç gün içinde belli olacak" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler