HABER

Alex, Tanyeli'yi terk etti

Yunan damat, eşyalarını toplayıp ülkesine döndü.

Alex, Tanyeli'yi terk etti

Ünlü oryantal Tanyeli için 2010 yılı pek de uğurla başlamadı. Tanyeli, yıllardır birlikte olduğu Yunan sevgilisi Alex Syroplos ile geçtiğimiz aylarda dünyaevine girmişti. Ancak ünlü çiftin, cicim ayları çok çabuk bitti. İlişkileri defalarca "ihanet" yüzünden biten Tanyeli ile Alex, geçtiğimiz günlerde yine şiddetli bir tartışmaya koyuldu. Takvim'de yer alan habere göre, ünlü çiftin bu seferki kavgasının nedeni ihanet değil, ünlü oryantalin marjinal bir gece kulübünde sahne almasıydı.

[**

**](http://aktuel.mynet.com/galeri/magazin/turkiye-den/tanyeli-alex-aski-tanyeli-nin-muhtesem-dugunu/4680/116486/sayfa/1/)

[**

**](http://aktuel.mynet.com/galeri/unluler/turk-unluler/tanyeli-yatakta-iyi-degilim/4458/108920/sayfa/1/)

Eşinin marjinal bir kulüpte yaptığı seksi dans şovuna sinirlenen Yunan damat Alex, Tanyeli'ye "Artık evlisin, bu tarz şovlar yapmamalısın" dedi. Eşinin bu sert tepkisi karşısında çok sinirlenen ünlü oryantalin yanıtı ise "Bu benim işim, sen karışamazsın" oldu. Şiddetlenen tartışma üzerine yabancı damat bavulunu toplayıp ülkesi Yunanistan'a gitti. Bu durumun umrunda olmadığını söyleyen ünlü oryantal, "Benden özür dileyene kadar Alex'i kesinlikle aramayacağım" dedi. Tanyeli ile eşi Alex'in ne zaman barışacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön