Ali İpek istifa etti!

Denizlispor'da bir süredir devam eden mali kriz sebebiyle futbolcular iki gündür antrenmana çıkmazken, bugün futbolcularla bir görüşme yapan, ancak onları ikna edemeyen Başkan Ali İpek istifa ettiğini açıkladı.

Turkcell Süper Lig'de 36 puanla 7. sırada bulunan Denizlispor'da, Gençlerbirliği maçı öncesi şok üstüne şok yaşanıyor. Galatasaray maçının ardından aylardır para alamayan 27 futbolcu iki gündür antrenmana çıkmıyordu. Denizlispor yönetimi, Başkan Ali İpek başkanlığında bugün tesislere gelerek, futbolcularla yaklaşık 3 saat süren bir toplantı yaptı. Bugün de idmana çıkmayan futbolcular, Başkan Ali İpek ile yönetim kurulu üyelerinin ikna çabalarına yine olumsuz cevap verdi. Denizlispor Başkanı Ali İpek, futbolcularını ikna edemeyince, tesislerde bekleyen basın mensuplarının karşısına çıkarak, "Bugüne kadar elimizden gelen her şeyi yaptık. Yapacak bir şeyim kalmadı. Sözümün dinlenmediği yerde durmam. İstifa ediyorum. Yapacak tek bir şeyimiz var, genel kurula gideceğiz" dedi.

Basın mensuplarının diğer sorularını cevapsız bırakan ve oldukça sinirli gözüken Ali İpek, İkinci Başkan Mehmet Özsoy ve bazı yöneticilerle birlikte tesislerden ayrılırken; Ali İpek'in yanı sıra tüm yönetim kurulunun da istifa ettiği öğrenildi.