HABER

Ali İsmail'in ölümüyle ilgili flaş gelişme

Ali İsmail Korkmaz'ın ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmada Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı'nda 6 polis memuruna tanık teşhisi yaptırıldı.

Eskişehir'de Gezi olayları sırasında sivil kişilerin sopalarla dövdüğü üniversiteli Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünde, şüpheli 6 polis memuru bugün teşhis için jandarma getirilip tanıklara gösterildi. Polislerin teşhis edilip edilemediğini avukatların açıklanması bekleniyor.

İstanbul Taksim'deki Gezi Parkı direnişine destek için birçok ilde olduğu gibi Eskişehir'de de düzenlenen gösteride, polisin sıktığı biber gazından kaçarken ara sokakta Ali İsmail Korkmaz'ı sopalarla döverek ölümüne neden olan sivil giyimli kişilerin saptanması için bugün tanık teşhisi yaptırıldı. Ali İsmail Korkmaz'ı sopalarla döven kişiler oldukları iddiasıyla 6 polis memuru bugün teşhis için İl Jandarma Komutanlığı'na getirildi.

6 TANIK 22 KİŞİ ARASINDA BULMAYA ÇALIŞTI

Teşhise 6 tanık katılırken, sivil giyimli polisler yine sivil kıyafet giydirilen 16 jandarmayla bir odaya alındı ve tek tek çağrılan tanıklara gösterildi. Avukatların da bulunduğu teşhis işleminin tamamlanmasının ardından İl Jandarma Komutanlığı'ndan çıkan tanıklar yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı. Tanıkların şüpheli 6 polisi teşhis edip edemedikleriyle ilgili avukatların açıklama yapması bekleniyor.

Bu arada Ali İsmail Korkmaz'ı sopayla döven kişiler arasında bulunduğu öne sürülen, 12 Temmuz'da gözaltına alınıp serbest bırakılan halk otobüsü şoförü Serkan K., savcılığın itirazı üzerine 20 Temmuz günü tutuklanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
anası babası adamı okumaya yolluyor adam eşkiyalık yapma peşin , olacağıda bu sonuda,
Sende resme baktın bu gencin bütün hayat hikayesini bir kaç cümle ile ne yaptığını neyin peşinde olduğunu bütün düşüncelerinin ne olduğunu orda niye bulunduğunun vs. hepsini anladın.Seni devlet korumaya almalı.Sende olağanüstü bir yetenek var.Umarım bu çok adaletli düşüncelerinin karşılığını öteki tarafta misliyle alırsın.İnşallah bir gün senin içinde seni tanımayan biri arkandan böyle saçma sapan şeyler yazar.
DOGUDA ASKERİ ARAÇ DEVRİLDİ YARALI ASKERLERİMİZ VAR HABERİNİZ VARMI ONLAR VATAN KAHRAMANLARI ?YA BU SAHIS NEDEN ÖLDU GUNDEMEDEN İNMİYOR
aşağı yukarı varsa ali ismail ethem haberini vermekten hala sıkılmadınızmı yeter be gına getırdınız tmm kardeşim ölen ölmüş allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ne diim ama arkasından da bu kadar haber yapılmaski bırakın rahat uyusun yerınde adam
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler