MAGAZİN

Ali Nejat'a hapis şoku

Fox TV'de ekrana gelen, ilgiyle takip edilen Kördüğüm dizisinin 3 Mart Perşembe yayınlanacak olan 9. bölümünde Ali Nejat hapise giriyor.

Ali Nejat'a hapis şoku

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy'un paylaştığı Kördüğüm dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen hafta ekrana gelen bölümde, Ali Nejat cinayete azmettirici olarak gözaltına alınmıştı. Bir yandan yerli otomobil için çalışmalar yapan Ali Nejat, babası tarafından yönetim kurulu başkanlığı görevinden alınmış ve aynı zamanda ise polis tarafından gözaltına alınmıştı. Ali Nejat'ın ipini çekmeye çalışan gizli elin kim olduğu ortaya çıkacak mı? Kendisini aldattığını öğrendiği kocası Umut'la bağlarını koparmak üzere olan Naz ise Ali Nejat'la yeni bir aşka başlayacak mı?

KÖRDÜĞÜM DİZİSİNDE GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

NESLİHAN GÖZÜNÜ KARARTIYOR
Kaan'ın çağrısıyla Ali Nejat'ın evine giden Naz, kendisine kapıyı açan Neslihan'ın sözleriyle sarsılır. Ali Nejat'a olan duygularını daha fazla frenleyemeyen Neslihan işi daha ileri götürürek, bu olaylar yaşanırken uyumakta olan Ali Nejat'ın odasına gider.

YÖNETİMDEN AZLEDİLİYOR
Umut'a bundan sonra kendisiyle çalışacağını söyleyen Ali Nejat, yerli otomobil girişimine, Tarık Bey'in tüm engellerine rağmen devam kararı alır. Ancak Tarık Bey, Ali Nejat'ı yönetimden azleder ve kendisine vekalet etme görevini sinsice etrafında dolaşmakta olan Oğuz'a verir.

BAŞI DERTTE
Ayrılma kararı alan Naz ve Umut kendi hesaplaşmaları içindedir. Yaşadıklarından dolayı hayli yıpranan Naz çalıştığı hastanenin başhekimine istifa dilekçesini verirken, Ali Nejat'ın başı büyük bir derdin içine girmiştir. Sanki gizli bir el, Ali Nejat'ı mahvetmek için uzaktan kumandanın düğmesine basmıştır

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön