Alişan kesenin ağzını açtı!

Alişan ve eşi Buse Varol önceki gün Nişantaşı City's AVM'deydi. Oğulları Burak ve ailesi ile yemek yiyen Alişan'ın eşine lüks bir araç aldığı ortaya çıktı.

Gazetecilerle konuşan Alişan, "Her anne ve baba gibi ben de oğluma bakıyorum, yedirip altını da degiştiriyorum" dedi.

Bakıcılarının 4 diplomalı bir bakıcı olduğunu söyleyen Alişan "Herkes kesesine göre bakıcı tutuyor, biz de iyi bir yerden tuttuk" açıklamasını yaptı.

Bakıcının annenin hayatını kolaylaştırmaktan başka bir işlevi olmadığını söyleyen Alişan, bakıcı tutan ailelerin "Çocuklarını doğurup bakıcıya bırakıyorlar" diyerek eleştirilmesine yanıt verdi.

Ünlü türkücü, "Biz oğlumuza kendimiz bakıyoruz, bakıcılar annenin yükünü alırlar, yaptıkları sadece bu. Oğlumuz hep yanımızda ve onunla sonuna kadar ilgileniyoruz. Evladımıza kendimiz bakıyoruz" ifadelerini kullandı.

DSC_2215

PAHALI DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Öte yandan sanatçı Alişan, bir erkek çocuğu dünyaya getiren eşi Buse Varol'a pahalı bir doğum hediyesi aldı. Eşine 600 bin TL değerinde kırmızı renkli lüks bir araç alan Alişan, City's AVM çıkışında gazetecileri görünce arabaya binmekten vazgeçti. Aracı otoparka çektiren Alişan ve ailesi yola yürüyerek devam etti.

(snobmagazin)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
BU SANATÇILARIN ÇOCUKLARI NEDEN HEP ÇİRKİN OLURLAR BİLMEM...ANTİPATİK....OYSA BİR FAKİRİN ÇOCUKLARINA BİR BAKIN SANKİ NUR TOPU.....YÜCE ALLAH BİR ŞEYİ BOL VERİRKEN, BİR ŞEYİ EKSİK VERİRMİŞ GİBİ.....HİÇ BİR ZENGİNİN KIZI YARIŞMALARA GİRECEK KADAR GÜZEL GÖRDÜNÜZ MÜ?TABİ BU ÜLKEMİZ İÇİN GEÇERLİDİR GİBİ GÖRÜNÜYOR......
@21space21 ne saçma bir önyargı
@21space21 nasıl bi kötü dusunce bu ya....melek onlar ,sanatcı cocugu olmasıyla ne alaka....rabbimin yarattıgı hiç birseyy cirkin degildir,sadece insanların bakış açıları cırkindr ....sizde oldugu gibi
Birader alişanı sevmem de bebeğin neresi çirkin. Maaşallah aslan gibi tatlı ponçik bişey.
kesin parayı karısı verir cimri alişandan metelik çıkmaz
bizim gibi kekler varken daha çok yaparsın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler