Alkollü hakim direksiyon başında polislere yakalandı!

Adana'da alkollü araç kullanan hakim Hayrettin Yavuz, polislere yakalanınca ilginç anlar yaşandı. Polisleri tehdit eden ve küfreden Yavuz, bir süre sonra polise saldırmak için üzerine yürürken yere düşerek bayıldı. Olay anları kameralara saniye saniye yansıdı.

Alınan bilgiye göre, 4 gün önce merkez Seyhan ilçesi, Sümeh Mahallesi'nde Adana'da 5. Sulh Ceza Hakimi Hayrettin Yavuz, alkollü araç kullanırken trafik polislerine yakalandı.

Hakkında işlem yapılmak istenen hakim ise polislere saldırdı. Ayakta durmakta zorlanan Yavuz, polisleri tehdit edip ağza alınmayacak küfürler etti. Polise saldırmak isteyen hakim, dengesini kaybedince yere düşerek bayıldı.

AW120172_05

Hakim ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Alkollü olduğu belirlenen hakim hakkında, Hakimler ve Savcılar Kurulu 1.Dairesi de soruşturma izni verdi. Polisler ise hakimden şikayetçi olmadı.

Hakim Hayrettin Yavuz, tedbiren Van Hakimliği'ne atandı.

AW120172_04

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 197 yorum
Görevinden alınması gerekiyor. Kendini idrak edemeyen adaleti hiç idrak edemez.
O zaman ne hakim kalır ne savcı
Aynen öyle 10 numara bir laf
@ozgurturk102 , aynen çok doğru, burada en üzüldüğüm bu sarhoşa halen polisin sayın hakim demesi, bunun sayınlığımı kalmış.
@ozgurturk102 neden beceremiyorsa alacaksın görevden devletin polisine hemde ınları koruyup koşşayan güçlere saldırmak küfür ne oluyor
polis devleti haline haldik insanlar artik polisleri sevmemeye basliyor.
isine son verin
@dursun_torun_1981 emrin olur başka istediğiniz bi şey var mı? Sanki devlet olmuşsunuz başımıza yargı dağıtıyorsunuz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler