Almanya'dan İzmir'e gelen 19 yaşındaki Neslişah her yerde aranıyor! Gelen telefon polis ekiplerini alarma geçirdi

Almanya'nın Münih kentinden İzmir'e gelen ve iddiaya göre uygunsuz fotoğraflarının sosyal medyada yayılması tehdidi ile ortadan kaybolan 19 yaşındaki Neslişah Tuna'dan 19 gündür haber alınamıyor. Müge Anlı'nın programına da katılan aileden, evladını aramak için Almanya'dan gelen Gülşah Tuna, 'Kızımın hayatından endişe duyuyorum' dedi. Öte yandan Neslişah'ı tehdit ettiği öne sürülen Cihangir G.'den aileye telefon geldi.

Yeni Asır'dan Fatih Şendil'in haberine göre, çalıştırıldığı iddia edilen Basmane semtindeki müzikhollerde genç kızın izine rastlanmazken, Menemen'de ev tuttuğu iddiasının araştırıldığı öğrenildi.

"BENİMLE DEĞİL"

Neslişah Tuna ile ilgili yeni bilgilere de ulaşıldı. Genç kızı "Sosyal medyada fotoğraflarını yayınlarım" diye tehdit ettiği iddia edilen Cihangir G. isimli kişinin aileye ulaştığı ve tehdit olayının olmadığını ve kendisini görmediğini söylediği öğrenildi. İzmir'e uçakla gelen ve Adana'ya geçtikten sonra tekrar İzmir'e geldiği belirlenen Neslişah Tuna ile ilgili son ihbar Dikili ilçesinden geldi. Dikili'de görüldüğü ileri sürülen genç kız için alarma geçildi.

'BİTKİN HALDEYDİ' İDDİASI

Öte yandan ihbarda bulunan bir vatandaş da genç kızı markette bitkin bir halde gördüğünü ileri sürdü. ATV'de Müge Anlı'nın programına katılan anne Gülşah Tuna, kızının izinsiz sokağa bile çıkmayan bir yapıda olduğunu söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Evlat ayrımı yapmam fakat kız evlat şahsen istemem genel olarak bakın kız çocukları ailelerine bin bir türlü zorluk ve bela getiriyor..erkek çocuklar buna oranla daha iyi..açıkçası bu kız belasını aramış Türkiyeyi almanyanın sokalarıyla karıştırmış..birde adanaya gitmişler tam batakanelerin merkezi umarım bulunur ve ailesine daha fazla sorun çıkarmaz..
Allah senin gibi birine nasip etmesin zaten kız evlat, elinde kalır, intihar eder!
@baris27488 ailesine annesine babasina yaşlanınca en iyi bakanda bi kız evlattır bunu unutma ama bencede bir kız çocuğunu bela olarak gören birine Yüce Rabbim senin gibi birine nasip etmesin eski kafa düşüncelerden düşünenlerden gına geldi artık yıl olmuş 2018
@baris27488 Kız çocuğu hayat boyu poblem çıkarır ama yaşlılığınızda eğer ki ihtiyaç duyarsanız yanınızda olur.
ALLAH AŞKINA KIZLAR İŞİNİZ GÜCÜNÜZ OLMASIN KANMAYIN ERKEKLERE GÜZEL BİR AİLEN VAR DURUMUN YERİNDEYSE DAHA NE İSTİYORSUNUZ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler