Almanya'da cami tuvaletinde çocuk istismarı

Almanya'nın başkenti Berlin'de küçük yaşta 70 çocuğun Kuran kursuna gittiği bir camide, 6 yaşındaki bir çocuk, Kuran kursu hocası tarafından cami tuvaletinde cinsel istismara uğradı. İğrenç istismar olayı, olay sonrasında çocuğun vücudunda oluşan yaraları ailesine göstermesiyle ortaya çıktı. Kuran kursu hocasının cinsel istismara uğrayan çocuğu Olay üzerine konuşursan seni ve aileni öldürürüm" diye tehdit ettiği öğrenildi."

Almanya'da cami tuvaletinde çocuk istismarı

Almanya'nın başkenti Berlin'de küçük yaşta 70 çocuğun Kuran kursuna gittiği bir camide, altı yaşındaki bir çocuk, Kuran kursu hocası tarafından cami tuvaletinde cinsel istismara uğradı.

Yaklaşık altı aydır Kuran kursuna giden çocuğun en çok sevdiğini aktardığı Kuran kursu hocası tarafından cinsel istismara maruz kalması, başta çocuk olmak üzere ailesi ve çevresini şoke etti.

“KONUŞURSAN AİLENİ VE SENİ ÖLDÜRÜRÜM”

Olay sonrası vücudunda yaralar oluşan çocuğun ailesini bilgilendirmesiyle iğrenç istismar ortaya çıktı. Avrupa Postası’nın Mitteldeutscher Rundfunk'undan aktardığı habere göre, Kuran kursu hocasının cinsel istismara uğrayan çocuğu "Olay üzerine konuşursan seni ve aileni öldürürüm" diye tehdit ettiği belirtildi.

“KEK VE MEYVE SUYU VERECEĞİM” DİYEREK TUVALETE GÖTÜRMÜŞ

İsminin açıklanmasını istemeyen çocuğun annesi ise yaptığı açıklamada, Kuran hocasının çocuğa "Senin için tuvalete kek ve meyve suyu sakladım" diyerek onu tuvalete götürerek orada soyunmaya zorladığı, buna tepki gösteren ve yüksek sesle bağıran çocuğun ağzını kapatan hocanın, cinsel istismarda bulunduğunu ileri sürdü. Olay sonrası ilk yardım ekiplerini ve polisi arayan aile, çocuğu doktora götürdü. Doktor raporuyla çocuğun cinsel istismara maruz kaldığı ve tecavüz şüphesi açık bir dille belgelendi.

Berlin polisi ve Savcılık tarafından Kuran kursu hocası hakkında soruşturma ve tecavüz şüphesiyle dava açıldığı kaydedildi.

Konunun uzmanı ve Psikiyatrist Müslüman doktor Mimoun Azizi konuya yönelik yaptığı bir açıklamada, camilerde cinsel istismarın başlı başına bir tabu konusu olduğunu belirterek, buna karşı ailelerin duyarlı yaklaşmalarını ifade etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 64 yorum
ALLAH BELANIZI VERSİN ULAN GÜZEL DİNİMİZİN İÇİNE ETTİNİZ ŞEREFSİZ EVLATLARI...
@face_face dnin güzeli önemli değil insanın güzeli önemli. bir insan iyiliği kitaptan öğrenmez. iyilik insanın mayasında büyüdüğü ailede ve toplumdadır. dinde değil. ben kötü heriflerin kuranla yola geldiğini duymadım. iyiye zaten din gerekmez iyilik için.
Ya değil mi?Cariyelik ve kölelik yasak mı serbest mi dininde?Araştırın sonra yorumu beğenmeye bilirsiniz.Bu arada sünnette evlik yaşını araştırmayın.Nasıl olsa inanmazsınız.
@face_face AKP YE OY VEREN HERKES ORTAĞI BU PİSLİĞİN
Ne güzel din değil mi?her türlü rezalet serbest. .
hristiyanlık dinini papazlar islam dininide hocalar mahvetti
yine pislik,yine kuran kursu sapık öğretmeninden,Allah cümlenizin belasını versin utanmaz şerefsizler.
Bu hükümete göre bir defadan birşey olmaz.
ağzından salyalar akan din bezirganı alçak soysuzlar heryerdeler. yaptığı ibinelikleri yurt dışına taştı eyy diyanet bu rezilliklerin önüne ne zaman geçmeyi düşünüyorsun, en büyük bütçe ve bağışlar sizde
Şaşırdıkmı! tabi ki HAYIR
SEN İSLAMI MAHVETTİN DUNYADAKİ TUM İSLAMI TEŞLİK EDEN BİREYLERİN İĞRENÇLİĞİ İSLAMA DIR VE HAKKIMIZI İSTİYCEZ SİZ GİBİLER YÜZÜNDEN FEMİNST ATEİST OLAN BİREYLERDE İSTİYCEK HAKLARINI O ÇOCUK DAHA MÜSLÜMAN OLUR MU HAAA MAHLUK ...
İŞTE AKP İŞTE DİN , NE HALE GELDİ MÜSLÜMANLIK, İNSANLIĞIMDAN UTANIYORUM ARTIK
@buyukergun Arkadaşım Almanyadaki olaydan da mı AKP sorumlu. Pes artık yani..
sen insanmisinki şerefsiz herseyden akpmi sorumlu zindik seni soda iç geçer akp hazimsizligin
hacıdan hocadan karanlık geceden korkulur insanın başına bunlardan dert gelir
the imam vizyon 2023 hedef b*k çukuru.
TÜRKİYEDEN GİTMEMİ BU HOCA DİYANET İN GORRVLISIMI
şaşıdınız mı? peh
Atatürkün Kuranı neden türkçeye çevirttigini anladınızmı. kuran türkçe anlaşılır atatürk milletide dinide bunlardan kurtardı o yüzden atatürke düşmanlar. Onun elini ayagını öpmelisiniz Allah ondan razı olsun.
yine bir kuran kursu yine bi İslamcı klasiği allah belanızı versin camide aklınıza başka birşey gelmıyormu
Allahım sen koru.. minicik sabilere nefsi uyanan bu pislikler hadım edilmeli
oo bizim kafirlere gün doğdu. şimdi burdan bir girerler, bop barzaniden ordan ırak suriyeye, ordan hükümet istifa der çıkarlar.
bu tür haberleri artık hergün okuyorum çocuğumun başına geldiğini düşünüyorum cıldırıyorum aklım fikrim almıyor nasıl bir nefis taşıyorlar bu insanlar nalet olsun bunlara idam yemin ederim hediyedir
dinini öğrensin diye çocukları tecavüzcülerin eline bırakıyorlar. din okullarda öğrenilir tabiki din kültürü ve ahlak adı altında güzel bir müfredatla. neredeyse çocuk istismarının büyük çoğunluğu imam hatip ve kuran kurslarında yaşanıyor. devlet bunu görmüyormu nedenini araştırmıyormu.
dinini öğrensin ne demek arkadaş ya? o kadar detaylı dinin ne gereği var kardeşim? "iyi bir insan ol" de yeter.
MEMLEKETEDE BÖYLE QİSLİKLERDEN BİR SÜRÜ VARDI İŞİ AVRUPALARA KADAR GÖTÜRMÜŞLER DEMEKKİ AİLELERDE SANIYORKİ KURAN KURSUNDA ÇOCUĞUM DİN DERSİ ALIYOR AHLAKSIZLIĞIN DİZ BOYU OLDUĞU BİR DÖNEMDE KURAN KURSU DİYE AÇILAN ÇOĞU YERDE BÖYLE PİSLİKLER SONRADAN ORTAYA ÇIKIYOR AİLELERDE TAKİP ETMİYOR ÇOCUĞUM MURAN ÖĞRENİYOR DİYE BÖYLE ŞEREFSİZLERDE ORTALIĞI BOŞ BULUYOR SAPIK ZİHNİYETLİ ADİLER
Hepsi sapık bu yobazların..varsa yoksa kadın seks cennette huri başka dertleri yok..yobaz akpkk yeni türkiyesi her kuran kursu her dini vakıfta tecavüzden geçilmiyor devamlı yayın yasağı ve akpkk yargı koruması..çocuklarına tecavüz edildiği halde ses çıkartmayan sığır aileler...
BU SAPIKLARI TAŞLA DEĞİL TEK KURŞUNLA GEBERTECEKSİNİZ.
camide,kuran kursunda olduysa büyütecek bir şey yok..
@mezargedigi Peki neyi büyütmesi lazım sizce !
BU OLAYLARDA MUTLU OLAN SÖZDE MUSLUMANLAR VAR YAZIKLAR OLSUN O SAPIKTAN BİR FARKIIZ YOK KENDİ DİNİNİ BİLMEYEN İNSANLARSINIZ NASIL HOŞUNUZA GİDİYOR BU TÜR HABERLERDEN HER KEZİN BAŞINA NAMUS BEKÇİSİ DİKEMEZ YA NASIL SEVİNİYORSUNUZ YAZIK LAR OLSUN
Ensar Vakfının olayla alakası var mı?
insanların dinden önce ahlaka ihtiyacı var. din görevlilerinin ya da namaz kılıyor diye din tacirleri, sapiklar, hırsızlar, rüşvetçiler vs.. dini her zaman kamufle aracı olarak kullanıyor. hem dindar görünüp, hem hırsız, sapık olan ş..sizler zaten şeytanın ta kendisi. dünyanın sonunu da bu hacı hoca ayağıyla çocuklara tecavüz eden sapıklar getirecek.
İnsanı dinden soğutursunuz
Diyanet işlerimiz yıllardır görevini yapmayıp sadece yaranabilmek için uğraştı ve ortaya En kutsal görevlerden olan İmamlığın adını bu hallerre getirdiler.Hiçmi izleme,teftiş etme olmaz?Bu tür haberlerin doğmasında en küçük payı olan herkesi ALLAH bildiği gibi yapsın.
@gonensadi Balık baştan kokar diye atasözümüz var.
yatılı kuran kursları da tehlikeli. çoğu çocuk saklamak zorunda kalıyor. hatta ömür boyu konuşulmuyor.
sen evladını elin deyyusuna "eti senin kemiği benim" diye teslim eder misin, al başına gelenleri.
Eğer bu haber doğruysa Allah belasını versin değilse Almanların ve onların köpeklerinin belasını versin
yahu yollamayin cocuklarinizi amac kurani arapça okumak degil, özünü anlamak. guzel ahlakli birer insan olmaktir.
Kuran illada arapça okunacak diye bişey yok..yazıktır göndermeyin çocuklarınızı bu kurankursu gibi yerlere..illada kuran okuyacaksa evde Türkçe okusun..
İMAM KELİMESİNİN SON İKİ HARFİNİ OKUYUN YETERLİ NE OLDUKLARI ANLAŞILIR
nikah kıyma yetkisi veriyor bizim hükümetimiz hocalar burdakiler yaşadı önüne geleni !!!!!!artık darısı imam severlere!
yeter artık hergün bir çocuk istismarı haberi ....asın gitsin bu pislikleri ....hertürlü boktan işlerle ugraşıyor (mahalle karısı gibi saçbaşa girmek te buna dahil)millet vekilleri .....bu sapıklar için bir yasa çıkaramıyor yıllardır
İŞTE GAZİ MUSTAFA KEMAL BÖYLE HOCALARIN KELLESİNİ KESTİ
bu ne iğrençliklerimiz yurt dışına taştı
Bunun sebebi biat kültürü, köleleştirmedir. Mafya nizamı gibi dinsel eğitimde de insanlar da çocuklar da mutlak itaat kültürüyle köleleştirilip aç sapıkların eline, insafına bırakılıyorlar.
sn alman savcısı bir kereden bir şey olmaz, çünkü bizim bakanımız öyle demişti sen bizim bakanımızdan dahamı iyi bilecen görmezden gel görmezden:)
almanyaya da bizi rezil ettiniz pis sapıklar
zaten bu kıyamet hacılardan hocalardan kopacak derler... başımızdakiler de aynı... elinr kuranı kerimi alır miting yapar... allahı ve kuranı kendi menfaat ve çıkarları için kullanırlar... YÜCE ALLAH SİZLERİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN...
TÜRKİYEDE DE BUNUN GİBİ BİRSÜRÜ PİSLİK ÇIKTI KARAMANDA 45 ÇOCUĞA TECVÜZ EDİLDİ HABERİ YAPAN GÜZETECİ İÇERİ ATILDI SONRADA UNFUTTURDULAR GİTTİ MARAYDA URFADA ERZURUMDA VE BÖYLE ÇOĞU İLDE KURAN KURSLARINDA OLSUN YURTLARDA OLSUN VAKIFLARDA KALAN ÇOCUKLAR OLSUN BİRSÜRÜ TECAVÜZ OLAYI ORTAYA ÇIKTI AMA SUÇLULARA NE OLDU HİÇ BİR BİLGİ OLUŞMANI OLAYLAR KAPATILDI GİTTİ ALMANYA İNŞALLAH BU LAĞIM FARESİ PİSLİGE DENİZ FENERİNDE OLDUĞU GİBİ GEREKLİ CEZAYI VERİRDE CEZASINI ÇEKER ORDA CEZA YİYEN DENİZ FENERİ BURDA AKLANDI FAİLİYETLERİNE HALA DEVAM EDİYOR 8-15 YAŞINAKİ ÇOCUKLA EVLENİLEBİLİR DİYEN BİR ZİHNİYET
Diğer Haberler