MAGAZİN

Alparslan Öztürk gol atınca Ebru Şancı'nın adını haykırdı! 'Serseri' yorumu

Alparslan Öztürk gol atınca Ebru Şancı'nın adını haykırdı! 'Serseri' yorumu

Göztepe-Denizlispor maçına Göztepe'nin başarılı stoperi Alparslan Öztürk damga vurdu. Geçtiğimiz günlerde üçüncü kez baba olan Alparslan Öztürk gol atınca eşi Ebru Şancı'nın adını haykırdı. O anları Ebru Şancı da sosyal medyasından paylaştı.

2015 yılında dünyaevine giren Ebru Şancı-Alpaslan Öztürk çifti sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık dikkat çekiyor. Eski model Şancı'nın eşi Alparslan Öztürk Göztepe'de top koşturuyor. Öztürk geçtiğimiz gün oynanan Göztepe-Denizlispor maçına damga vurdu.

Ebru Şancı-Alpaslan Öztürk çifti kısa süre önce üçüncü çocuklarını kucaklarına aldı. Aşklarını sık sık sosyal medyadan paylaşan ünlü çift yine sosyal medyada gündem oldu. Alparslan Öztürk maç sırasında gol atınca gol sevincini eşi Ebru Şancı'nın adını haykırarak gösterdi.

2790232_382aa00acd6a09b333e756923a1ef484_640x640

Ebru Şancı kocasının o anlarını ise paylaşarak "Bir rocky’den adriaaan bir de Alparslan Ebruuuuuu... İyi oynuyorsun buraları serseri" yorumunda bulundu.

Ekran Alıntısı

Şancı eşinin gol attığı anları da paylaşarak "Sezonun ilk golü rabbim utandırmasın" dedi.

Şancı'nın maç sırasından paylaştığı o anlara yorum yağdı. Yorum yapanlardan biri de Selin Ciğerci idi. Ciğerci paylaşıma "Maşallah" notunu düştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
bu kadinin baska fotosu yok mu evli barkli cocuklu kadin hep dekolteli bu fotoyu koyuyosunuz
Daha ne fotoğrafları var. Bunu alan adam uyanmamış da fotoğrafı koyanlar mı utanacak?
Diyelim geçmişte hak tanımaz bir hırsızdın ve gün geldi köşeyi dönünce, bu işleri bırakıp zengin hayatı, lüks hayat yaşamaya başladın. Böyle olunca hırsızlığın unutulması mı gerekiyor? Bu kadın da geçmişte sürekli çıplak pozlar verdi, şimdi evlendi diye bunlar unutulacak mı? Yani amacına ulaştı diye geçmişteki nahoşluk yok mu sayılacak. İstemeden olan bir frikik için bu dediğin geçerli olabilir ama bu kadın böyle kasıtlı soyunan biriydi.
Bu adam 4nBüyüklerde oynasa Artık sürekli bunları dinleriz. Çocuk annesi kadın göğüslere bak ayıppppp
bize ne yaaa haber mi kalmadı
Geri Dön