Altay "Kendi Everest’inize tırmanın"

Yazar Hayrullah Altay Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün davetlisi olarak katıldığı söyleşide gençlerle tecrübelerini paylaştı.Düzce Turgut Özal Anadolu Lisesi öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen söyleşide Altay’ın yaşam tecrübeleri öğrencilerin ilgisini topladı.Geçmişte kekemelikte yaşadığı problemleri ve yaşam sürecini anlatan Hayatı Hecelemek adlı kitabının sunumunu Düzce İl Halk Kütüphanesi Konferans Salonu’nda öğrencilerle paylaşan Yazar Hayrullah Altay, kekemeliğin asla kader olmadığını, yaşamdaki zorlukları aşabilmek adına her insanın kendi Everest’ine tırmanabilmesinin mümkün olduğunu dile getirdi.Söyleşide Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Şube Müdürü Kemal Akçay ve Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Folklor Araştırmacısı Uğur Demir’de yer aldı.Konuşmasının ardından Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Şube Müdürü Kemal Akçay Altay’a teşekkür belgesi takdim etti ve çıkışta öğrencilerle toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

Altay "Kendi Everest’inize tırmanın"

Yazar Hayrullah Altay Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün davetlisi olarak katıldığı söyleşide gençlerle tecrübelerini paylaştı.
Düzce Turgut Özal Anadolu Lisesi öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen söyleşide Altay’ın yaşam tecrübeleri öğrencilerin ilgisini topladı.
Geçmişte kekemelikte yaşadığı problemleri ve yaşam sürecini anlatan Hayatı Hecelemek adlı kitabının sunumunu Düzce İl Halk Kütüphanesi Konferans Salonu’nda öğrencilerle paylaşan Yazar Hayrullah Altay, kekemeliğin asla kader olmadığını, yaşamdaki zorlukları aşabilmek adına her insanın kendi Everest’ine tırmanabilmesinin mümkün olduğunu dile getirdi.
Söyleşide Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Şube Müdürü Kemal Akçay ve Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Folklor Araştırmacısı Uğur Demir’de yer aldı.
Konuşmasının ardından Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Şube Müdürü Kemal Akçay Altay’a teşekkür belgesi takdim etti ve çıkışta öğrencilerle toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

Altay

Altay

Altay

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler