Altınovalı güreşçilerden önemli başarı

Bilecik’te gerçekleştirilen Yıldızlar Serbest Güreş Grup Şampiyonası’nda Altınova Belediyesporlu güreşçiler, Türkiye Şampiyonası’na ve Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazandı.Serbest Güreş Grup Şampiyonası’nda, Altınova Belediyesporlu güreşçilerden 48 kiloda Tolga Özçelik ve 71 kiloda İbrahim Beşkanat, ilk 8’e girerek Amasya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na ve Milli Takım seçmelerine gitmeye hak kazandı.Altınova Belediyespor Güreş Antrenörleri Semih Turgut ve Burak Kaya, şampiyonada önemli maçlara imza attıklarını ifade ederek, “2 sporcumuzun Türkiye Şampiyonası’na gitmesi ve Milli Takım seçmelerine katılacak olmaları bizler için çok önemli.

Altınovalı güreşçilerden önemli başarı

Bilecik’te gerçekleştirilen Yıldızlar Serbest Güreş Grup Şampiyonası’nda Altınova Belediyesporlu güreşçiler, Türkiye Şampiyonası’na ve Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazandı.
Serbest Güreş Grup Şampiyonası’nda, Altınova Belediyesporlu güreşçilerden 48 kiloda Tolga Özçelik ve 71 kiloda İbrahim Beşkanat, ilk 8’e girerek Amasya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na ve Milli Takım seçmelerine gitmeye hak kazandı.
Altınova Belediyespor Güreş Antrenörleri Semih Turgut ve Burak Kaya, şampiyonada önemli maçlara imza attıklarını ifade ederek, “2 sporcumuzun Türkiye Şampiyonası’na gitmesi ve Milli Takım seçmelerine katılacak olmaları bizler için çok önemli. Başarılarımız artarak devam edecek. Bizlere her türlü desteği veren Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a, belediye meclis üyelerimize, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok ve yönetim kurulu üyelerine genç sporcu kardeşlerimiz adına teşekkür ederiz” dedi.

Altınovalı güreşçilerden önemli başarı

Altınovalı güreşçilerden önemli başarı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler