HABER

AMBULANS ÇALAN ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'ne ait ambulansı çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan Emre Çelik, çıkarıldığı nöbetçi mahkemede "Kamu kurum ve kuruluşlarındaki eşya hakkında hırsızlık" suçundan tutuklandı.  Şüpheli Emre Çelik, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından bugün Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na getirildi.

Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'ne ait ambulansı çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan Emre Çelik, çıkarıldığı nöbetçi mahkemede "Kamu kurum ve kuruluşlarındaki eşya hakkında hırsızlık" suçundan tutuklandı.
Şüpheli Emre Çelik, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından bugün Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na getirildi. Çelik, savcılık tarafından tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi. Şüpheli Çelik'in mahkemedeki ifadesinde, "Herhangi bir zarar verme durumum yoktu. Sesimi duyurabilmek eşimle görüşebilmek için bir şey yapmam gerekiyordu. Zararım varsa karşılamaya hazırım" diyerek serbest bırakılmayı talep ettiği öğrenildi. Çelik, nöbetçi İstanbul 5. Sulh Ceza Hakimliği'nce "Kamu kurum ve kuruluşlarındaki eşya hakkında hırsızlık" suçundan tutuklandı.

AMBULANSIN İÇİNDE GÖZALTINA ALINMIŞTI
Olay Fatih, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde 29 Ekim gece saatlerinde meydana gelmişti. Hasta nakil ambulansı anahtarı üzerindeyken çaldığı belirtilen şüpheli Emre Çelik'in çaldığı ambulans Göktürk'te bulunmuştu. Çelik, ambulansın içerisinde otururken yakalanarak gözaltına alınmıştı. Şüpheli Çelik polis ifadesinde, 10 yıl önce sağlık kuruluşlarında çalıştığını, eşinden ayrıldığı için bunalımda olduğunu ve ambulansı kalacak yeri olmadığı için çaldığını söylemişti.

Görüntü Dökümü:
-ARŞİV

Geri Dön