HABER

Ameliyat sırasında yangın çıktı

Üsküdar'daki Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ameliyathanesinde, bir hastanın ameliyatı sırasında yangın çıktı.

Hasta başka bir ameliyathaneye alınırken, yangın kısa sürede söndürüldü.

Alınan bilgiye göre, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ameliyathanesinde, elektrik kontağından dolayı yangın çıktı. Bir hastanın ameliyatı sırasında çıkan yangın paniğe neden oldu. Ameliyattaki hasta hemen dışarı çıkartılarak, başka bir ameliyathaneye alındı. Bu sırada ameliyathanenin yakınındaki odalarda bulunan hastalar da dışarı çıkartıldı. Hastanenin hemen yanında bulunan Zeynep Kamil İtfaiyesi'ne bağlı ekipler, yangına hemen müdahale etti. Üsküdar

İtfaiyesi'nin de destek vermesi ile yangın kısa sürede söndürüldü. Herhangi bir can kaybının olmadığı yangın sonrası bir açıklama yapan hastane Başhekim Yardımcısı Cuma Yorgancı, hasta yakınlarından ziyaretlerini öğleden sonra yapmalarını istedi. Yorgancı, yangın çıktığı sırada ameliyathanede bulunan hastanın hemen başka bir ameliyathaneye alındığını belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön